3:4

Fórum

Ledva tr.ml. pri:Trenink 17.4 a 20.4.2018 v 17:00 na hristi.
Ledva tr.ml:Trenink ml.pripravky 6.4.2018 v 17:00 na hristi
Ledva tr.ml:Tento tyden trenink mladsi pripravky neni. Prvni trenink venku 3.4.2018 od 17:00.
Ledva tr.ml:Trenink 16.3.2018 v 16:00 v hale.

neděle 22. dubna 2018
13:00 | ml. přípravka | Křenovice - Vážany n/L.
16:00 | A mužstvo | Křenovice - Jedovnice

17.04. 2018

A mužstvo

Vysočany – Křenovice 3:4 (0:2)

neděle 15. dubna 2018 v 15:30 hod.

Góly:
20´ KLIMEK (pk)
37´ PYSZKO
83´ KÜBL
88´ SVĚTELSKÝ

Žlutá karta:
40´ Kübl
48´ Večeřa
70´ Pyszko
78´ Dřínovský
90´ Světelský

Sestava:
Žák
Klimek – Doležal – Dřínovský – Pauřík
Gzela – Borovský – Světelský – Večeřa
Kübl – Rozkopal

Střídání:
18´ Pyszko – Gzela
76´ Paleček – Večeřa
90´ Ledvina – Světelský

Komentář:
Křenda v nedělu vyrazila na nédelší štreku v právě probíhajícím fotbalovým ročníku. Do pajsky vzdálenéch Vysočan, loni přeborník na blanenském okrese.

První porádný zakončení ku gólu se datuje do 9.min, kdy domácí brkoš ze svýho nájezdu zboka míří z devíti metrů jen do boční sítě!! 12.min Zbyňovi Rozkopalovi lákavo skočí balon, pětadvacet metrů od góla. Zbyňa provětrá svó slabší levandulku, mičuda prosviští tři čtyry metry za zadní tyčkó!! 18.min pohotová kombinace Křendičky přes domácí polovinu hřišča po ose Světlo – Zbyňa – Bobr. Poslední menované nachází na hranici šestnáctky Mary Kübla, jehož nadéchané pokus plackó z votočky míjí o decimetry domací kasu!! Škoda!! Pomale, ale jistě se Křenda zastřeluje blíž a blíž!! Ve 20.min rychlonožka Mara si šikovně za stopera sbíhá na nákop, stoper váhá, váhá. Mara balon vyzobne a užuž se řítí na samotnýho gološa, ale stoper tahá za záchrannó brzdu a Marovi pomože k zemi. Protože výše popsané moment se udál ve vápně, tak následuje jelou card a pendička. Tu si pošteluje Karlos Klimek a nechytatelně pošle mičudu pod vingl, čímž otevírá skóre – 0:1. 22.min Mara zahrává roha, domácí na přední tyči odvrací přímo na čapu Světla. Jeho pohotové pokus ze 14 metrů přeletí o centimetry kasu!! Až ve 29.min se připomenó aj domácí. Nabití v šestnáctce a kolík z dvanácti metrů posílá svůj slibné kvér půlmetr vedle delší tyče!! 32.min Karlos pošle ku gólu roha, na zadní tyči se celým tělem vloží do hlavsonu osamocené Zbyňa, metr vedle!! Domácí mančaft měl v sestavě moooc šikovnýho kolíka na dlóhatánský autový vhazování, kerý po kolíkově švihnutí fakt lítaly a domácí tak mohli fest pozlobit. Jeden takové aut kolík v 33.min přišel, viděl, hodil, ale hlavson z malýho vápna trestuhodně končí kdesi hooodně vzadu u rohovýho praporka. 37.min Mara se urve po lajně, dává v šestnáctce pod sebe na urvanýho Čeřky, keré posune mičudu na zadní tyč, kde osamocené Šimon Pyszko z deseti metrů uklidí mičudu do sítě ke své zadní tyči – 0:2. 39.min domácí nákop, Dříňas jej podcení a uhánějícící brkoš zobne mičudu a peláší ve dvacetimetrovým nájezdu na osamocenýho našeho gološa Lukše. Lukša svým vyběhem zhatí tutovku, kdy brkoš míří po zemi mezi nohy, kde si Lukša mezeru mezi čapama pohlídal a mičudu vykopl!! Uf!! Bravo, Luky!! 41.min Mara drží balon ve středu čtyřicet metrů před domácí svatyňó. Mara pošle dlóhé balon po zemi na roh šestnáctky, Zbyňa balon přenechá za sebe od lajny urvanýmu Čeřkovi, ten pěknó klikó umyje kořeňa ve vápně a z deseti metrů svó slabší levandulkó vypustí ku gólu. Přímo do náruče gološa!! Strašná škoda teho slabučkýho zakončení, jináč to Čeřka udělal náramně!! 43.min domácí hlavson na zadní tyči, tři metry vedle. 45.+1 domácí plejer napřáhne ze dvaceti metrů, ovšem vysoko nad. Mičudu snad ve Vysočanech hledajó ešče na úterním trénálu.

48.min trestňák ze třiceti metrů nabuří domácí stoper dolů přesně k tyči za zeď – 1:2. Neskutečně trefený!! Bravo, pane exekutóre!! 55.min Karlos trestňák ze třiceti metrů, žabička s odskokem přímo do gološa!! 57.min Karlos z vlastní poloviny pošle cílené nákop na šestnáctku, odkaď Zbyňa dlóhým hlavsonem pošle balon těsně vedle!! Dost dobrá akce!! Karlosova úžasná dumasárna!! Ale hlavně ešče úžasňéc byla jeho myšlenka provedena!! Bravo!! 58.min Mara při svým forčekingu vyzobne balon z rozehrávky mezi domácími obránci, okamžitó příhró vyšle do samostatnýho nájezdu Zbyně, jehož tutovku zhatí vybíhající gološ!! Na liskanec, Zbyňo!! Tutovka jako prase!! 64.min hezká kombinace Křendy na jejímž koncu Světlo vypustí svůj projektil ze dvaceti metrů, metr nad!! 66.min domácí gólovka!! Ze strany centr, přizvednutí na šestnáctce, na pendě úplně volné chlap!! Ten skákající mičudu netrefí úplně dle svých představ, dyš mičuda končí v Lukšovéch rukavkách!! 72.min domácí trestňák z 22 metrů praskne do břevna a do země, jen pár centimetrů před brankovó čáru!! Uuuuuuf! Parádní trefa!! To si fíka zaslóžilo!! 73.min domácí brkoš se prodírá našó šestnáctkó, jeho následně zblokované pokus ze sedmi metrů doskáče jen o centimetry vedle!! Uf!! 74.min domácí majó roha, hlavson na přední tyči míří přímo do připravenýho Lukše!! 76.min domácí trestňák ze čtyřiceti metrů, Lukša boxuje!! 83.min Zbyňa při rychlým brejku vymyslel průnikovku na urvanýho Mary, keré v samostatným nájezdu z šestnáctky po zemi podél vyběhnuvšího gološa navyšuje skóre – 1:3. 84.min přetažené centr, na zadní tyči brkoš z první ze dvanácti metrů vrací mičudu k tyči přední pod vingl – 2:3. Neskutečná paráda!! 86.min Světlo vymyslel prostrčení za obranu na pelášícího Mary, keré všem frnknl a najíždí „fejs tů fejs“ na vybíhajícího gološa, kolem kerýho si Mara posune balon, gološ Mary zahákuje a Mara je na zemi. Druhá penda je na světě!! Neohrožené bomber Karlos tentokrát napálí mičudu metr nad domací kasu a penda je tak nevyužita!! Domácí farby již hrajó dost vabank, tudíž domácí obrana poslední desetiminutovku rovná se jeden porádné průvan. V 89.min další bleskové brejk, dva na jednoho, obránce nedovoleně zastaví Mary, keré bleskové protiútok tahl, rozhoda ponechá výhodu, odpadlé balon sebere parťák z brejku Světlo, keré akcu úspěšně dohrá, dyš ze šestnáctky křižným kvérem opět vrací Křendičce dvóbrankové náskok – 2:4. 90.min domácí po přelití hry opět kontrujó bleskovým přiblížením se skóre!! Přímáček ze 17 metrů nabuří kolík jen do zdi, tento odpadlé balon pohotovo napálí z první ze dvaceti metrů k tyči další Vysočiňák – 3:4.

Poslední desetiminutovka pěkné cvrtkot!! Vlastně celkovo se hrál ve Vysočanech betálné mač!! Okořeněné hezkýma fíkama!! Rušné mač!! Hafo gólovek!! Musel se mač líbit!! Strašně mi hřeje pomyšlení, že Křenda domácí opravdu přehrála, snad krom sedumdesátéch minut, kdy sme se zbytečně strachovali o výsledek. Ale vzhledem ke zbylém 80 minutám je urvané mač zaslóžené!! Všeci křenovští kluci hráli nadstandard!! Su ščasné!! A na vás pyšné!! Děkuju, borci, za toto galapředstavení!! Vůbec celá Křenda děkuje a pleská!!

Góly:
19´ KLIMEK
37´ GZELA
58´ BOROVSKÝ
82´ KÜBL

26´ Borovský

Červená karta:
89´ Drápal

Sestava:
Žák
Klimek – Doležal – Dřínovský – Drápal
Gzela – Borovský – Světelský – Ledvina

Střídání:
46´ Večeřa – Ledvina
53´ Pyszko – Klimek
64´ Pauřík – Světelský

09.04. 2018

B mužstvo

Křenovice B – Heršpice 2:1 (0:0)

sobota 7. dubna 2018 v 15:30 hod.

Góly:
47´ DRÁPAL
55´ MADĚRA

58´ Kolesnáč

Sestava:
Toman
Slezák – Vosmek – Kolesnáč – Čáslava
Drápal – Borovský – Obhlídal – Lattenberg
Fojtl – Paleček

Střídání:
50´ Ledvina – Drápal
55´ Maděra – Paleček
65´ Horáček Michal – Fojtl
70´ Havelka – Čáslava
75´ Trávníček – Drápal