A TÝM, B TÝM, MLÁDEŽ

A TÝM NEUDRŽEL NADĚJNÝ REMÍZOVÝ VÝSLEDEK A PROHRÁL 6:4, B TÝM TAKÉ PROHRÁL.

A TÝM DRŽEL DO 90. MINUTY NADĚJNÝ VÝSLEDEK 4:4, NAKONEC ALE DVĚMA GÓLY V PRODLOUŽENÍ PROHRÁL… HATTRICK ZAZNAMENAL PETR BOROVSKÝ!✨

B TÝM TĚSNĚ NESTAČIL NA NÍŽKOVICE A PROHRÁL 3:2.. DVA GÓLY VSTŘELIL ZDENĚK FOJTL.⚽️

DOROST I ŽÁCI VYHRÁLI! 👍👍

——————————————————————————————————————————————

📝Áčko v sobotním odpoledne vyrazilo na půdu Medlánek s menším počtem hráčů. Vinnou zranění a nemocí jelo na zápas pouze 12 hráčů. I přesto jsme drželi nadějný výsledek do 90. minuty. Bohužel soupeř ze závěrečného tlaku udeřil a zpět do Křendy odjíždíme bez bodu. Zápas měl prakticky všechno – 10 gólů, spoustu karet, naši neproměněnou penaltu a několik krásných gólů.💥 Kaňkou na celém zápase jsou dvě červené karty našich hráčů.🟥 Některé rozhodnutí hlavního sudího byli velice zajímavého, ale k tomu se raději nebudeme vyjadřovat…🤐

MEDLÁNKY 6:4 (3:3) KŘENOVICE A

⚽️ 2’, 38’ a 55’ Borovský, 34’ Fuxa

🅰️ 2x Hudeček, Klimek

🟨🟨=🟥 Rozkopal, 🟨🟨=🟥 Borovský

1️⃣1️⃣ Sova🧤 – Večeřa, Klimek©️, Pauřík, Golda – Kolesnáč, Gzela, Borovský, Hudeček – Rozkopal, Fuxa

🔁 Střídání:

67’ Světelský – Večeřa

BÉČKO SE NEMŮŽE DOSTAT NA VÍTĚZNOU VLNU A TĚSNĚ PROHRÁLO ZÁPAS S NÍŽKOVICEMI 3:2. STŘELECKY SE 2x PROSADIL ZDENĚK FOJTL.⚽️

NÍŽKOVICE 3:2 (1:1) KŘENOVICE B

⚽️ 22’ a 60’ Fojtl

🟨 Paleček, Hausner, Buček, Procházka

1️⃣1️⃣ Procházka🧤©️ – Horáček, Sedláček, Doležal, Buček – Spáčil, Lattenberg, Procházka, Hausner – Paleček, Fojtl

DOROST VE FYZICKY NÁROČNÉM A BOJOVNÉM ZÁPASE PŘEDVEDL KVALITNÍ TÝMOVÝ VÝKON A VYHRÁL 4:3. VÍTĚZSTVÍ POSUNULO MLADÍKY NA DRUHÉ MÍSTO V TABULCE! 👏

ÚJEZD/KŘENOVICE 4:3 CHRLICE

⚽️ 11’ Cenek, 54’ Ondrejka, 71’ Nos, 81’ Tihelka

🅰️ 2x Ondrejka, Fojtík, Plachetka

🟨 Štefl, Brunclík

STARŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI I TŘETÍ SOUTĚŽNÍ ZÁPAS A DRŽÍ PRVNÍ POZICI V OKRESNÍ LIZE!👏 TENTOKRÁT GÓLOVOU KANONÁDU ODNESLI IVANOVICE NA HANÉ.⚽️

IVANOVICE NA HANÉ 2:10 KŘENOVICE/ÚJEZD

⚽️ 3x Kadlčík, 3x Karger, Kazda, Mazel, Schoř, Rozkydal

MLADŠÍ ŽÁCI A HRAJÍ SVOJI SOUTĚŽ NA OKRESE BRNO- VENKOV. TABULCE JASNĚ VÉVODÍ A POTVRDILI TO I V ZÁPASE S POZOŘICEMI! 👍

KŘENOVICE/ÚJEZD 7:0 POZOŘICE

⚽️ Láska, Maršálek, Rozkopal, Kahriman, A. Celnar, H. Celnar, vlastní

MLADŠÍ ŽÁCI B HRAJÍCÍ NA OKRESE VYŠKOV PORAZILI V NAPÍNAVÉM SOUBOJI IVANOVICE NA HANÉ 3:2! 👍

IVANOVICE NA HANÉ 2:3 KŘENOVICE/ÚJEZD