A TÝM

A TÝM TO DOKÁZAL! V DRAMATICKÉM A KLÍČOVÉM UTKÁNÍ O UDRŽENÍ PORAZIL BOHDALICE 2:1!

KŘENOVICE A 2:1 (1:1) BOHDALICE

⚽️ 21’ Světelský, 59’ Borovský

🅰️ Borovský, Gzela

🟨Gzela, Vosmek, Rozkopal, Jurajda

🟥 Fuksa

1️⃣1️⃣ Sova 🧤 – Klimek, Vosmek, Procházka, Pauřík – Světelský, Jurajda, Gzela, Buček – Rozkopal ©️, Borovský

🔄 Střídání:

64’ Fuksa-Buček

74’ Fojtl-Procházka

82’ Jochman-Světelský

📝Komentář utkání od trenéra A týmu Josefa Svobody:

Od prvních minut zápasu bylo na klucích vidět, že chtějí tento důležitý zápas zvládnout. Mou povinností bylo je správně namotivovat a aby věřili v to, že fotbal hrát umějí. Prvního gólu jsme se dočkali po rohu Bobra (Peťe Borovského) a zakončení krásnou křižnou ranou Toma Světelského. Pak jsme opět propadli po standartní situaci a soupeř ve 23. minutě po rohu srovnal na 1:1. Do konce poločasu jsme měli ještě několik výborných šancí, ty ale skončili na výborně chytajícím brankáři soupeře. Druhý poločas byl o tom, kdo vstřelí druhou branku, a to se podařilo nám. Po rychlém brejku a pěkné přihrávce Jary Gzely skóroval v 58. minutě Bobr. Do konce zápasu to byla snaha soupeře vyrovnat. Nakonec ve vypjatém závěru utkání, kde padly i dvě červené karty jsme vítězství udrželi a i příští sezónu budeme hrát I. B. třídu.