A TÝM, B TÝM

A TÝM NEBODOVAL ANI VE DRUHÉM JARNÍM ZÁPASE SEZÓNY! B TÝM V GENERÁLCE ROZDRTIL PŘESPOLNÍ ZBÝŠOV 10:1!

KŘENOVICE A 0:1 (0:1) LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE

🟨Fuksa

1️⃣1️⃣ Sova🧤– Večeřa, Vosmek, Klimek©️, Pauřík – Fuksa, Gzela, Borovský, Jurajda – Světelský, Kübl

🔁 Střídání:

63´ Chaloupka – Světelský

63´ Spáčil – Vosmek

74´ Kramčík – Fuksa

📝 Report od Tomáše Rozkopala:

Po přestřelce 3:4 z Cetkovic s rozhodujícím fíkem z poslední minuty si Křenda k prvnímu jarnímu špílu do Křendy pozvala „Lokotku ze štatlu“. Po podzimu čtvrté tým tabulky. Lokomotiva Horní Heršpice je klasické mančaft ze „štatlu“!! A vod tama nésó nikdy žádný lopaty!! Ambiciózní běhavé mančaft se smyslem pro držení balonu. Do jarní části sezony vstópila Lokotka domácím remiskó 2:2 s Bohdalicama, kerý taky vyrovnávaly až v poslední minutě. A tak pro dnešní vzájemné špíl se nabízí zpýtačka, kdopak se neska lépe voklepe a uspěje v utkání dvóch mančaftů, kerý ztratily první jarní mač inkasovanó brankó v závěru svéch utkání?? A vybojuje tak neska první jarní tříboďáč??

Mač začal v pozvolném tempu. 6.min snad první porádný zakončení. Snajpr z Lokotky vvpustí svó pumelicu z pětadvaceti k tyči, náš nové gološ Dejf 😊 David Sova vracející se po zranění, jaro v Křendě hostuje ze „Šlapek“), vystřihne robinsona a vyráží mičudu k rohovýmu praporku!! 10.min Karlos Klimek svým nákopem ze své šestnáctky vybídne ke sprintu z půlky startujícího Mary Kyblíka, jenž balon doběhne až u postranní lajny a ze strany najížďá ku gólu. Skrz dva chlapy se Mara proháčkuje s balonem u čapy šestnáctkó až do palebné pozice. Z rohu malýho vápna vypustí svó slabší levandulkó, ale jen do míst gološa. Ach jo, škoda!! 17.min hosté zahrávajó trestňák z postranní lajny. Mičuda plachtí do výbornýho předbrankovýho prostoru před našó svatyňó. Kupodivu fšech aktérů bez doteku proletí až do zámezí za zadní tyč. Úplně mi zatrnulo, uuuuuuuf!! 29.min hostující centřík letí ideálního středu před našu kasu, zapomenuté dobíhající kolík se už už hlavó natahuje, aby mičudu z hranice malýho vápna uklidil míč do sítě!! Chyběly mu centimetry, aby mičudu svó natahující hlavó lépe trefil!! Mičudu teda kolík jen polézá za zadní tyč!! 30.min brkoš lapne u postranní lajny balon, vybruslí si do střelecké pozice, z horního vinglu šestnáctky div opravdu netrefí tentokrát další vingl na přední tyči. Chyběly decimetry, možná i míň!! 35.min další hostující pobídka ze strany přiletí na střed před naše malé vápno, osamocené dobíhající brkoš ve výskoku plackó pohodlně uklidí mičudu ze sedmi metrů do sítě – 0:1. 38.min Karlos Klimek si našteluje trestňák z pětatřiceti, svó pumelicó trefuje jen místo, jež má gološa pod palcem. 41.min náš gološ Dejf na druhé straně se vyznamenal!! Dyš lobánek plachtící ze dvaceti metrů svým obřím skokem směrem zpět famózně zpacifikoval!! 43.min odražené balon na stranu Lokoťák z první vypustí křížem, balon prosviščí dva metry nad zadním vinglem. První poločas je tak u konca. Hosté byli lepčí, drželi balon ve své moci.

49.min Lokotka zahrává rohové kop na zadní tyč, hlafson brkošovi uletí vysoko nad. V následující páté desetiminutovce hry hosté třikrát zahrozí, jeden hlafson po rohovým kopu mine zadní tyč a dva kvéry lapí náš gološ!! 75.min ihned po svým nástupu Tomino Kramčík posílá centr na zadní tyč, kde má fíka na palici Mara Kyblík, ale netrefí hlavu jak by si sám představoval. 81.min centr tentokrát má vyrovnání na palici Chajda, ale hlafson míří jen nad hostující kasu!! Já v úžasu oněměl!! V poslední minutě měl vyrovnání na čapě opět Chajda, kdy měl na penaltě jasnou gólovku, ale svou slabší nohou minul vysoko nad.