A TÝM, B TÝM

A TÝM PORAZIL LELEKOVICE A SLAVÍ PRVNÍ VÝHRU V SEZÓNĚ NA HŘIŠTI SOUPEŘE!

A TÝM PORAZIL LELEKOVICE 3:1 A SLAVÍ PRVNÍ VÝHRU V SEZÓNĚ NA HŘIŠTI SOUPEŘE! 💪

Áčko v neděli zajíždělo do zhruba 30 kilometrů vzdálených Lelekovic, kteří byli do tohohle zápasu remízovým týmem soutěže (tři zápasy, tři remízy). Zápas byl velice soubojový a neustále přerušovaný skrz vzájemné fauly, protože menší hřiště jako je v Lelekovicích jsem v životě neviděl. 🫣 Utkání nebylo moc fotbalové, pohledné a často se nakopávalo. Gólově otevřeli utkání Lelekovice, kdy se domácí hráč řítil do vápna a Filda Vosmek přerušil domácího hráče, který upadl a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Penaltu si vzal nejlepší střelec týmu Šuler, který poslal míč na opačnou střelu než na kterou skočil šestnáctiletý Kuba Jegla. 1:0 V 37. miutě přišlo vyrovnání. Kapitán Zbyňa Rozkopal držel míč několik sekund u svých kopaček a domácí obrana mu ho nemohla odebrat, Zbyňa se s tím nemazal a nečekanou střelou přehodil domácího brankáře. 1:1 Od téhle chvíle domácí přestali hrát a my jsme si vzali zápas do svých rukou. Ve 42. minutě rozjel akci Ondra Buček, vyslal do náběhu Romana Fuksu, který využil své rychlosti, obešel obranu soupeře a obstřelil brankáře na zadní tyč. 1:2 Druhá půle se nesla ještě více ve znamení nakopávaných míčů a důrazných soubojů na hranici zranění. Utkání bohužel nedohrál Filda Chaloupka, který si ze zápasu odnesl pohmožděné úpony kýčelního kloubu a doba rekonvalescence může být několik dní a týdnů. Tímto mu přejeme, co nejrychlejší uzdravení, ať si co nejdříve zpět na hřišti! 🙏🤝 Zásadní momenty druhé půle přišli až v polední desetiminutovce. V 86. minutě v nepřehledné situaci, fauloval z pohledu rozhodčího náš hráč a domácí kopali druhou penaltu v zápase. Tentokrát ji ale Kuba Jegla zneškodnil a přes několik pochytaných šancí domácích během zápasu si připsal i chycenou penaltu! 🧤 SUPER VÝKON! V 91. minutě si vybral svojí chvíli Honza Večeřa, který nekompromisní ránou pojistil naši výhru a všechny tři body si tedy odvážíme do Křendy! 💪⚽️

LELEKOVICE 1:3 (1:2) KŘENOVICE A

⚽️ 37´ Rozkopal, 42´ Fuksa, 90+1´ Večeřa

🅰️ Buček, Borovský

🟨 Buček, Rozkopal

🟥 Borovský (trenér)

1️⃣1️⃣ Jegla – Jochman, Vosmek, Rozkopal ©️, Pauřík – Buček, Gzela, Borovský, Večeřa – Chaloupka, Fuksa

🔁 Střídání:

79´ Chaloupka – Světelský

89´ Fuksa – Kolesnáč

90+3´ Rozkopal – Borovský Michal

——————————————————————————————

B TÝM ŠEL DO ZÁPASU BEZ NĚKOLIKA KLÍČOVÝCH HRÁČŮ A MOŽNÁ I PROTO NEZVLÁDL ZÁPAS V HERŠPICÍCH A JASNĚ PROHRÁL 7:0.. 🧐

HERŠPICE 7:0 (4:0) KŘENOVICE B

1️⃣1️⃣ Toman – Havelka, Kovač, Sedláček, Drápal – Zemánek, Lattenberg, Baják ©️, Polesný – Fojtl, Paleček

🔁 Střídání:

15′ Drápal – Horáček

30′ Polesný – Kolesnáč

46′ Toman – Polesný

65′ Zemánek – Fuksa

75′ Horáček – Kozlík

80′ Havelka – Slezák

📝 Hodnocení zápasu od trenéra B týmu Lukáše Obhlídala:

,,Benfika navázala na nepovedený výkon z minulého týdne. Opět jsme soupeři darovali několik branek a tentokrát jsme byli navíc bezzubý i dopředu. Prvních třicet minut jsme si nenahráli snad tři přihrávky po sobě. Pak se hra zlepšila, ale to už byl zápas rozhodnut. Pokud nepřestaneme kupit chyby, tak nás může potkat s Lovčičkami podobný výsledek.“