A TÝM

A TÝM V DALŠÍM PŘÍPRAVÁKU REMÍZOVAL SE SLOVANEM BRNO!

🅰️ TÝM V PŘÁTELSKÉM ZÁPASE BERE CENNOU A ZASLOUŽENOU REMÍZU 2:2 SE SLOVANEM BRNO!👏

📝Áčko Křendy se dnes utkalo v druhém přátelském utkání s týmem I.A třídy a to Slovanem Brno na umělé trávě v Otnicích. Do utkání jsme šli oproti minulého zápasu bez nemocného Chaloupky😷 a lehce zraněného Kubla. Naopak v sestavě se objevili Žák, Jurajda, Gzela a Pauřík. Utkání probíhalo ve vysokém tempu a bylo k vidění několik hezkých akcí👍. Zápas byl bohatý na neproměněné šance❌, zejména naši útočníci Borovský a Rozkopal spálili oba minimálně dvě stoprocentní tutovky. I borci z Brna měli své veliké šance, ale dnes čaroval na brankové čáře Žák, který jich několik pochytal .🧤 Do vedení se dostal soupeř z Brna, kdy odražený míč na vápně, nikým nehlídaný hráč uklidil míč do sítě. Po poločasové přestávce přišlo vyrovnání, kdy nová posila v týmu Andrysík našel rozběhnutého Borovského, který utekl protihráči, udělal kličku brankáři a uklidil míč do prázdné brány. Slovan si o pár minut vzal vedení zpět, když krásnou hlavičkou zavěsil hráč míč do šibenice. Vyrovnání na konečných 2:2 přišlo v poslední minutě. Jara Gzela napřáhl zpoza vápna a tečovaný míč zapadl do sítě.

SK KŘENOVICE A 2️⃣:2️⃣ FC SLOVAN BRNO