ZIMNÍ PŘÍPRAVA

A TÝM ZAHÁJIL ZIMNÍ PŘÍPRAVU S NOVÝM TRENÉREM!

❗️ PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO TRENÉRA 🅰️ TÝMU JOSEFA SVOBODY, KTERÉHO JSME SE ZEPTALI NA PÁR OTÁZEK.. 🗣📝

————————————————————————

1️⃣. Dobrý den. V probíhající sezóně jste se stal novým trenérem A týmu. Jste novou tváří v Křendě. Můžete se nám představit? Kolik vám je let, vaše předchozí kluby, vaše zájmy a další.

Jmenuji se Josef Svoboda a je mi 51 let. S trénováním jsem začal asi před 18 lety, kdy jsem trénoval syna ve Slavkově u Brna v přípravce a došel jsem s ním až do starších žáků. Pak jsem byl osloven vedením klubu z Kobeřic, kde jsme po roce a půl mého trénování postoupili z okresu do I.B. třídy. Zde jsme hráli úspěšně několik let. Před rokem a půl jsem kývl na nabídku Křižanovic, ale po celou dobu to nebylo podle mých představ. Tak doufám, že v Křendě to bude o 100% lepší.

Mezi mé zájmy patří sport, hlavně fotbal a také zahrada a pejsci, které máme spolu s přítelkyní tři.

————————————————————————

2️⃣. Zimní příprava je v plném proudu. Jak zatím probíhá a co vás čeká za přípravné zápasy?

Jsme teprve na začátku zimní přípravy a nevím, jak vše bude pokračovat, ale doufám, že kluky to bude bavit a budou se na tréninky těšit, a hlavně se budou zlepšovat.

Máme v plánu 4 přípravné zápasy s mužstvy z okresu a I.B. třídy a také soustředění v Hodoníně, kde bychom měli pilovat jak kondici, tak se i lépe všichni navzájem poznali.

————————————————————————

3️⃣. Plánujete přivést nějaké posily, které by zvýšily konkurenci v týmu?

Samozřejmě posily se vždy hodí, ale musí to být hráč do základu. Jinak se budu soustředit spíše na zdokonalování vlastních hráčů a také hráčů z dorostu, kteří budou mít zájem se učit něco nového a zdokonalovat se v tom, co už umí. To by měla být „priorita“.

————————————————————————

4️⃣. S patnácti body je A tým aktuálně na desátém místě. Jarní část sezóny se rozjede v polovině března. Jaké máte cíle a očekávání?

Všichni chceme každý zápas vyhrát, pro to to děláme, ale asi to nebude pravda. Chtěl bych hrát s mužstvem atraktivní fotbal, který bude bavit jak hráče, tak i diváky. Posun do klidného středu tabulky by byl na první půl rok mého působení u „A“ týmu dobrá výchozí pozice.

Díky za otázky a uvidíme se na zápasech. 🤝

Leave a Reply