A TÝM, B TÝM

ÁČKO GÓLEM V SAMÉM ZÁVĚRU ZTRATILO DŮLEŽITÝ A VYROVNANÝ ZÁPAS V OTNICÍCH! BENFIKA SE NA PŮDĚ POSLEDNÍCH KOBEŘIC NADŘELA, ALE NAKONEC JSOU Z TOHO TŘI BODY!

OTNICE 2:1 (1:1) KŘENOVICE A

⚽️ 16´ Kübl

🅰️ Jochman

🟨Kübl, Procházka, Chaloupka

1️⃣1️⃣ Žák – Jochman, Rozkopal ©️, Klimek, Večeřa – Chaloupka, Gzela, Procházka, Jurajda – Borovský, Kübl

🔁 Střídání:

74. min Světelský – Jurajda

76. min Buček – Chaloupka

79. min Andrysík – Kübl

📝 Komentář zápasu od Tomáše Rozkopala:

V nedělu vyrazili naši borci na férofku do Otnic. Mač prvního s druhým týmem tabulky sliboval fajnovó podívanó. Domácí mančaft na jaře ještě nepoznal hořkost ze ztráty kytičky, jarem Otnice totiž projžďajó s bilancó 6-3-0.

2️⃣.min první zakončení si připisujó domácí farby, dyš zahrávajó rohové kop, hlafson na zadní tyči končí hooodně vedle. 7️⃣.min bleskové domácí kontr, příhra na stranu na utržené vagon, ze 14 metrů kvér po zemi na zadní tyč, gološ Lukša se položí jako šraňky a mičudu vytahne na rohové kop!! 8️⃣.min Lukša v naší brance si vybere slabší chvilku. Vybíhá na balon podél brankové čáry daleko z branky posbírat si dalekánské domácí nákop, ovšem hrubě se mu nepovede přihrávka do středu na stopery, Lukša svójó příhró nepochopitelně po zemi nande přímo domácího kolíka, keré pohotově z 18 metrů oblóčkém pošle balon do naší svatyně – 1:0. ⚽️ Laciná branka, ale budiž stane se!! 1️⃣1️⃣.min Šimy Jurajda skusí z vosumnácti metrů, vysoko nad. 15.min Jaruně Gzelovi lákavo skočí balon, dvacet metrů vod góla, jeho levandulka přeletí aj ochrannó síť. 1️⃣6️⃣.min Tomino Jochman pošle centr do šestnáctky, na zadní tyči Mara Kyblík střihne čapó a z deseti metrů uklidí balon při zemi zpátky k tyči přední – 1:1. ⚽️1️⃣9️⃣.min domácí příhra do slibné palebné pozice, balon letí daleko do dědiny. 2️⃣2️⃣.min Křenda zahrává rohové kop, obránce na přední tyči jen přizvedne, na zadní tyči číhá kozlík /Lukáš Procházka/, jeho hlafson končí vysoko nad. 2️⃣3️⃣.min bleskové domácí kontr, ze strany posunutí do palebné pozice, balon letí až do Bošovic. Vůbec první polčas byl hodně o palebné nepřesnosti při jakéms takéms zakončení, nechcu ani počítat kolko balonů skončilo důle v dědině, natoš takové balony podávati. První polčas byla Křenda lepčím týmem na place, ale hrá se na góle a ty v první pětačtyřicetiminutofce padly po jednom na každé straně.

5️⃣2️⃣.min domácí příhra na utržené vagon, jenž se probil přes dva obránce, ze třinácti metrů zakončí přízemní kvérem na přední tyč, ovšem těsně vedle, jen do boční sítě!! 5️⃣6️⃣.min Chajda /Filip Chaloupka/ se pohotovo otočí na šestnáctce s balonem, při zemi k zadní tyči, gološ je pozorné a balon lapá!! 6️⃣6️⃣.min Šimy Jurajda rozehrá rohové kop na krátko, Karlos Klimek centruje na zadní tyč, kde má slibnó příležitost Mara Kyblík, ale polovysoké balon ze 4 metrů do sítě nedotlačí!! 8️⃣1️⃣.min daleké domácí nákop do naší šestnáctky přeletí Čeřky, za něm brkoš z deseti metrů má fíka na čapě, pálí Pánu Bohu do voken!! 8️⃣3️⃣.min naopak jeden daleké křenofské nákop letí do šestnáctky na druhé straně, přeletí hlavní „guču“ až na stranu, kde číhá osamocené Myšák Andrys, ale první dotek při stahnutí balonu z luftu se mu hrubě nevyvede a balon uskočí kamsi do „chandže“. 8️⃣6️⃣.min domácí rozjedó akcu, otnické špílmachr krásnó uličkó na stranu vybídne k zakončení parťáka, jenž je užuž v gólofce ze dvanácti metrů, přiřítí se Zbyňa Rozkopal a jeho kvér zablokuje!! 9️⃣0️⃣.min Bobřík v rohu šestnáctky skusí překvapit gološa technicky na zadní tyč. Gološ se načapat nenechá a balon pokryje. Následně gološ výhozem rozjede akcu, již zbrzdíme neškodným faulem na půlce. Dalekonosné přímák letí do naší šestnáctky, až skorem k brankové čáře. Zbyňa Rozkopal póščá balon za sebe do zámezí, ovšem kde se vzal, tu se vzal, fšudybyl ve žlutém dresu strčí do snášejícího balonu čapu a mičuda k radosti domácího publika končí v síti!!⚽️

Suma sumárum špíl prvního mančaftu s druhým slibující lákavó podívanó se nekonal. Vobě strany se hlídaly, aby neudělaly chybu, a dyš už zakončení, tak hoooodně nepřešně, pár kvérů dokonca končilo důle v dědině, také několikero zakončení bylo obránó zblokováno. Nebyla to hezká podívaná, spíš bych to nazval holomajznó, ale na koncu se štěstí obrátilo k domácím, keří pozdním fíkem s končící devadesátó minutó rozčísli tudle fotbalovó bitvu!! Gratulace do Otnic!! Pokračování za tédeň, kdy v nedělu 17.30 hráme v Letonicách.

———————————————

KOBEŘICE B 1:3 (0:1) KŘENOVICE B

⚽️ 43´ Hausner, 72´ Štefl, 74´ Paleček

🅰️ Kolesnáč ml., Lattenberg, Obhlídal

🟨 Havelka

1️⃣1️⃣ Procházka ©️ – Světelský, Doležal, Borovský, Kordiovský – Cenek, Lattenberg, Obhlídal, Hausner – Procházka, Paleček

🔁 Střídání: Kolesnáč, Havelka, Štefl, Toman

📝 Hodnocení od hrajícího trenéra B týmu Lukáše Obhlídala:

,,Zápas u posledních Kobeřic, nepřinesl moc fotbalové krásy. Po většinu zápasu jsme hráli do uzavřené obrany, na což nejsme zvyklí a těžko jsme se dostávali do šancí. Naopak domácí nás mohli několikrát potrestat z rychlého brejku. Těsně před půlkou se trefil naštěstí Haus po pěkné akci na pravé straně a centru Kolesa. V druhé půlce už jsme měli naopak šance z brejků my, ale nedařilo se je proměnit. Až dvacet minut před koncem se ve svém prvním startu za muže trefil hlavou Vojta Štefl a za chvíli po něm Palec. Zápas jsme tedy zvládli, ale bylo to trápení. Škoda inkasované branky v závěru. Velké pozitivum vidím v tom, že nastoupili čtyři dorostenci, což tu dlouhé roky nebylo. Navíc předvedli více než dobré výkony, jen tak dál.”

ZBYTEK FOTEK JE NA FACEBOOKU NAŠEHO KLUBU❗️

Leave a Reply