Single Blog Title

This is a single blog caption

ÁČKO TĚSNĚ PODLEHLO DRUHÝM TUŘANŮM, GÓLOVĚ SE ZNOVA PROSADIL HLAVOU CHALOUPKA, B TÝM KONEČNĚ NAPLNO BODOVAL!

ÁČKO TĚSNĚ PODLEHLO DRUHÝM TUŘANŮM 1:2. JEDINÝ GÓL VSTŘELIL HLAVOU FILDA CHALOUPKA. ⚽️ DEBUT ZA A TÝM SI ODBYL PATNÁCTILETÝ DOROSTENEC HONZA PLACHETKA! 👏

KŘENOVICE A 1:2 (0:2) TUŘANY

⚽️ 58´ Chaloupka

🟨 Buček, Jurajda

1️⃣1️⃣ Jegla🧤– Klimek, Rozkopal©️, Pauřík, Večeřa – Buček, Gzela, Borovský, Jurajda – Chaloupka, Procházka

🔁 Střídání:

46. min Jochman – Večeřa

76. min Světelský – Buček

88. min Plachetka – Jurajda

📝 Report od Toma Rozkopala:

Křenda po čtyř sezonách na okrese, respektive návratu do „nénižšího kraju“ aneb I.B třídy sehrála již deváté koleso letošního fotbalovýho ročníku!! Přijel nébližší mančaft sezony!!! Ze 14 kiláků vzdálenéch Tuřan, brněnská periferie.

Utkání se hned vod začátku hrálo ve vysoké rychlosti, vysoká intenzita, žádný vyprdění, jak někdy na začátku bévá. Na lehárko nebyl ve špíle čas. Již 2.min a hosté urvali vedení. Přichází příhra ze strany po zemi uvnitř šestnáctky, brkoš z devíti metrů napálí z první mičudu, gološ Koubyč snižuje svým výběhem střelecké úhel, přesto střílející Tuřaňák procedí mičudu skrz vyběhnufšího Koubyča – 0:1. 3.min Bobřík si ve vápně nande odražené balon, ve výborné pozici ze 13 metrů, o dva metry přestřelí hostující kasu!! 6.min hosté zahrávajó roha na zadní tyč, první hlafson Koubyč famózně vyrazí před sebe, balon skáče, nikdo ho nevodkopne, a tak Tuřaňák skusí druhé hlafson, Koubyč opět famózně zasahne!! Gološ Koubyč nesmírně podržel Křendu!! 7.min Čeřka po zemi vrací ku gólu odražené balon, z 11 metrů má fíka na čapě, ovšem opět těsně vedle branky!! 8.min Křenda má roha, Chajda na zadní tyči hópne, hlafson letí křížem k tyči přední, ale tu sténě vo metr mine!! 9.min hosté se propracujó k zakončení. Kvér při zemi ze šestnáctky, Koubyč je tam!! 11.min Křenda rozehrá daleké přímák vod postranní lajny, na zadní tyči hópne Zbyňa Rozkopal, jeho hlafson proletí půlmetr nad zadním vinglem!! 14.min Bučíno svým nákopem z polovina hřišča na střed vyzve ke skórování kmitajícího Bobříka, jenž ze třiceti metrů sám najížďá, vybíhající gološ lapne tutofku!! 15.min Koubyč robinsonem vyškrábne balon letící pod vingl!! Následné roh Tuřaňák zakrótí k přední tyči, Koubyč se nachytat v nedbalkách nenechá a vyráží mičudu směřující do kase!! Uuuuuuuf!! Moja ruka ze samýho psaní neví čich je!! Aneb dost živelná a nabušená první čtvrthoďka je u konca!! Ale moc si ruka nevodpočne. 20.min a hosté utikajó na dvógólové náskok. Koubyč posbírá neškodné balon, pustí jej na zem a chce jej rozehrát. 40 metrů od něj je na straně Karlos Klimek, Koubyč vidí, ale příhra po zemi na Karlosa je příliš pomalá, forčekující brkoš lapne mičudu, ze dvaceti metrů vypustí ku gólu k přední tyči, Koubyč ešče toto zakončení svým bleskovým přesunem zachrání a vyráží mičudu za sebe, kam k zadní tyči dobíhá další Tuřaňák, keré balon pohodlně doklepne do sítě – 0:2. 22.min tuřanské centr letí na hranicu naší šestnáctky, brkoš se do letící mičudy porádně opře, gološ Koubyč střihne parádního robinsona a mičudu u tyče vytahne!!! Bravissimo!! 25.min Bučíno si u postranní lajny vyforčekuje mičudu, najede do vápna. Pošle střílené centr na přední tyč, kde číhá Chajda, ale ten svým pokusem čapó vysoko přestřelí. 38.min parádní kombinace Křendy, jen to zakončení nedopadlo!! Karlos Klimek prostrčí mezi nohama Tuřaňáka na střed Bobříkovi, ten z první posune do strany na urvané vagon v podobě Chajdy, ten nabije po zemi na přední tyč, Gzelyk uklízí po zemi k tyči, gološ famózně vykopne tutofku!! WAU!! Velká hitparáda, pane gološ!! A tak do kabin na přestávku odchází Křenda se skóre mínus dva.

59.min a Křenda trefuje kontaktního fíka. Centr letí do šestnáctky, na zadní tyči Chajda hlafson, mičuda letí pod vingl, ale kde se vzala, tu se vzala gološova pracka. Tak si žykám, ach jo, zase nic, ale nakonec jupíííí, balon se přes pracku překulil a síť se zavlnila – 1:2. 63.min Pauřa si vybral slabší chvilku, kdy jakožto poslední se snažil umyt forčekujícího brkoša, ten mu zobl balon a najížďá sám na góla!! Kvéruje ze šestnáctky, Koubyč lapne tutové fík!! 68.min Gzelyk napálí odraženó mičudu, Zbyňa ešče do dráhy míče lehce strčí hlavu, mičuda končí těsně vedle!! 85.min hostující brkoš z rohu šestnáctky plackó zakrótí svoju polostřelu, polocentr a toto prdne do břevna nad zadním vinglem!! Živelné utkání je u konca, Křenda doma padla. Ale vobě strany klobók dolem!! Hrál se dobré fotbal!! Rozhodně se bylo nač dívat!! Pokračování fotbalové podívané v nedělní dopo 10.15 v Blansku s tamní benfykó!!

————————————————————————————————————

BENFIKA KONEČNĚ BODOVALA ZA TŘI BODY! V SOBOTNÍM ZÁPASE PORAZILO BÉČKO HODĚJICE 5:4! 👍 PO DVOU GÓLECH SI PŘIPSALI LUKÁŠ PROCHÁZKA A ZDENĚK FOJTL! ⚽️

KŘENOVICE B 5:4 (2:3) HODĚJICE

⚽️ 2´ a 40´ Procházka, 54´ a 76´ Fojtl, 49´ Spáčil

🅰️2x Obhlídal, Svoboda, Procházka

🟨 Obhlídal, Fojtl, Svoboda

1️⃣1️⃣ Tesařík🧤– Havelka, Sedláček, Doležal©️, Lattenberg – Fojtl, Obhlídal, Svoboda, Spáčil – Paleček, Procházka

🔁 Střídání:

11. min Horáček – Paleček

76. min Slezák – Havelka

80. min Polesný – Obhlídal

86. min Kolesnáč st. – Sedláček

89. min Fuksa – Fojtl

📝 Report od Toma Rozkopala:

V sobotu do Křendy, kerá brala tři body jen v prvním kole, poté 6x v řadě rupla, zavítaly „Hodějky“. A začlo se zhurta, bez jakéhokoliv počátečního voťukávání. 2.min hodějácké centr se snáší na přední tyč, brkoš hópne a z 5 metrů uklidí balon ke své přední tyči – 0:1. 3.min kozlík /L.Procházka/ se vydal s balonem u čapy na vélet. Klika jeden brkoš, umyje druhýho, aby posléze poslal nafščívenku ku gólu. Kvér křížem po zemi ze šestnáctky skončí u zadní tyče – 1:1. 13.min novic na place Myšák Horyna rozehraje po zemi roha, na přední tyč sbíhá kozlík, jehož kvér z vosmi metrů uletí vysoko nad hostující klec. 30.min Hoděják dostává po zemi příhru vod parťáka, mičudu z první nabuří. Pětatřicet metrů vod góla. Pumelica div nerozlomí břevno nad vinglem!! Úžasně trefený, neskutečná paráda!! 32.min stoper Dodo si navede mičudu a ze 40 metrů vypustí k tyči pod vingl!! Gološ je tam!! 34.min příhra po zemi uvnitř šestnáctky, Hoděják z první napálí mičudu pod víko. Ze 13 metrů, a sice do postavení gološa Tomyna, ale byla to taková perda, že Tomynovi votočila rukafky – 1:2. 38.min kmitající koblížek /L.Obhlídal/se protahl do gólofky. Zjevil se sám před gološem, ale z šestnáctky mu kvér nesedl, takže si gološ šóláka pohodlně posbíral!! 41.min kozlík napálí za šestnáctkó odraženó mičudu, trefí záda vobránca před sebó. Balon se tak šikovně zvedl do výše, že přesně zapadl do sítě za lehce povyběhlýho gološa – 2:2. 42.min koblížek tentokrát podcenil sóboj u brankové lajny v rohu šestnáctky, hodně lehce kolíka s balonem propustil do laufu, Dodo skluzuje, Hoděják se neukvapí s rozehráfkó a Doda na zemi na pohodu vobejde. Až poté pošle příhru před góla, na přední tyči rozkročené kořeň usměrní mičudu k tyči zadní – 2:3. 44.min hodějacká pumalica ze třiceti metrů prosviščí vo decimetr nad břevnem!! WAU!!

47.min centr na zadní tyč, Hoděják má gólofku na čapě, ale letící balon porádně netrefí!! 48.min hodějácké plejer si navede mičudu a ze dvaceti metrů vypustí, vysoko nad. 49.min gološ Tomyno vékop, na půlce jej hlavó za sebe prodlóží Zdenál Fojtl, urvané kozlík najížďá ze čtyřiceti metrů, doběhne s balonem u čapy až skorem na malé čtverec a před gološem kozlík po zemi nabije na zadní tyč, přibíhající Neymi /P.Spáčil/ ze čtyř metrů doklepne mičudu do sítě – 3:3. 50.min za minutu ale Hodějky zase urvó vedení. Brkoš svůj křižné kvér po zemi z 18 metrů uklízí k zadní tyči – 3:4. 53.min snajpr Zdenál valí s balonem u čapy po hranici šestnáctky a neustále hledá skrz blokující čapy vobránců příležitost ke kvéru. Nakonec se Zdenál odhodlá ke kvéru až notnýho úhla, z deseti metrů gólofka, gološ kvér s námahó vykopne!! 54.min koblížek centruje na hranicu malýho vápna, Zdenál hópne a svůj hlafson posílá pod víko – 4:4. 73.min Hoděják na přední tyči má na palici páté fík, těsně vedle!! Uuuuuuf!! 77.min koblížek vypustí mistrné balon horem před urvané vagon v podobě Zdenála, jenž vyzve na běžeckó férofku vybíhajícího gološa. Zdenál je u mičudy o setinku rychléš a z vícero jak dvaceti metrů tak vobhodí gološa a balon se došórá k zadní tyči – 5:4. Jupíííí!! Křenda čtyrykrát prohrávala, aby pak slavně šla poprvé a naposledy do vedení!! Konec utkání se nesl v hodějácké snaze o vyrovnání, Křenda usraná, aby neztratila nabyté vedení!! Nakonec pomocí tří střídání a ukopávání balonu do kamkoliv do chandže si Křenda vedení pohlídala až do konca!! Hodějáci se v poslední desetiminutovce ke gólofce již nedostali!! A tak Křenda slaví druhýho viktora v sezoně!! Bravissimo borci!!

————————————————————————————————————

DOROST ÚJEZD/KŘENOVICE 2:1 HUSTOPEČE

⚽️ 35´ Kroutil, 90+3 Slabyhoudek

🟨 Slabyhoudek, Krauer, Doležel

————————————————————————————————————

STARŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE/ÚJEZD 3:4 VELKÉ PAVLOVICE/RAKVICE

⚽️ 18´ a 50´ Slabý, 39´ Kadlčík

————————————————————————————————————

MLADŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE/ÚJEZD 2:3 VELKÉ PAVLOVICE/RAKVICE

⚽️ 35´ Entler, 47´ Nohel

🟨 Schoř

————————————————————————————————————

MLADŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE B 0:5 PUSTIMĚŘ

————————————————————————————————————

ROUSÍNOV 12:6 STARŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE

⚽️ 3x Š. Hladký, R. Celnar, A. Celnar, T. Macháček

————————————————————————————————————

STARŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE B 6:20 BOŠOVICE

⚽️ 4x Š. Hladký, Biegler, Schoř

————————————————————————————————————

SLAVKOV U BRNA 13:6 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE

⚽️ 3x H. Celnar, 2x A. Celnar, T. Chudárek

————————————————————————————————————

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE B 14:1 BOŠOVICE

⚽️ 3x Š. Chudárek, 2x Rich. Říha, Fuksa, Hendrich, 1x Velan, A. Celnar, Šustr, Rad. Říha, M. Hladký

Leave a Reply