A TÝM, B TÝM

ZÁPASY NA KTERÉ RADĚJI RYCHLE ZAPOMENOUT! ČERNÝ VÍKEND PRO KŘENDU.. ÁČKO, BÉČKO, DOROST I STARŠÍ ŽÁCI VYSOKO PROHRÁLI.

A tým nedokázal navázat na vítězství v minulém kole a jasně prohrál v Medlánkách. Nutno dodat, že na naší straně bylo nespočet klíčových absencí. Jedinou naší branku vstřelil Borovský. ⚽️

📝 Report od Toma Rozkopala:

Křenováci o sobotním odpo vyrazili do štatlu změřit své síly s domácíma Medlánkama. Křenda momentálně zrovna neprožívá příjemné období sezony, máme troška krizi s chlapama způsobilými ke hře, abychom jedenáct chlapů do hry vůbec měli. Na nešní mač jsme vyrazili ve dvanácti lidech. Dokonca kované gološ tentokrát na špílu chyběl úplně. V letním pohárovém utkání se „Šlapkama“ se zranil Lukša Žák a minule doma ve špílu s Rudicó si pochroumal koleno mladíček Koubyč Jegla. Do branky si tak musel stópnót záložník Šimy Jurajda, keré podal supr výkon, ale to už předbíhám. Pome na plac.

Do utkání jsme vstópili aktivně, ale voba prvotní výpady nám domácí obrana zblokovala, a tak k žádnému křenovickýmu zakončení nakonec nedošlo. První pořádné ohrožení branky, kerý stálo za zápisek na papír, tak přichází ve 14.min, kdy domácí brkoš z rohu šestnáctky vypustí oblóček plachtící k zadní tyči. Kde se vzala, tu se vzala Šimiho pracka, kerá přizvedla balon za sebe nad břevno!! Vzápětí po námi odraženém rohovém kopu domácí snajpr si nande mičudu ve vápně, klika, vymaní se ze sevření a zakončí, po zemi z deseti metrů do tyče a ven!! 20.min Křenda urve vedení v zápase. Přímák vod postranní lajny, čtyřicet metrů vo góla, plachtí za zadní tyč, Pauřa skákající mičudu hlavó vrátí do vohňa, na hranici malého čtverce hlavó uklidí mičudu do sítě Bobřík – 0:1. 21.min nadéchané medlánecké centřík letí do naší šestnáctky, na přední tyči brkoš polézanec chcete-li usměrnění hlavó, Šimy svým pohotovým reflexem vytahne tutovýho fíka mimo své tyče!! Bravo, Šimy!! 26.min Medlánky rozehrajó střílené rohové kop na šestnáctku, domácí plejer napálí z první přilétající mičudu, balon prosviščí půlmetr nad předním vinglem!! Velká paráda!! 29.min domácí plejer vysune po zemi za obranu furt kmitajícího krajního beka, keré z velkýho úhla, asi z vosmi metrů propálí Šimiho svó pumelicó pod víko – 1:1. 31.min domácí snajpr se vobtočí kolem Vosmy a z 12 metrů napálí mičudu k zadní tyči – 2:1. 32.min domácí kvér z pětadvaceti gološ Šimy přizvedne za sebe na rohové kop!! 41.min Kozlík hlavó přiťukne Palcovi, jenž mičudu zkrotí prsama a z votočky vypustí ku domácí kase. Ale Palec ne úplně trefí mičudu, jak by si sám představoval, a tak gološ ani na pohodu skryje mičudu ve své náruči!! 42.min Křenda předvede parádní rychlé ťukec z čapy na čapu po ose Kozlík – Palec – Bobřík. Poslední menované ešče vyšperkuje akcu nabitím po zemi do strany na urvanýho Kolíska, jenž má na čapě gólofku z 14 metrů, ale mičuda Kolískovi jen sjede po noze do zámezí!! Tak hezky a naďéně se akcička rýsovala. Strašná škoda!! 43.min Medlánčák napálí balon z vosumnácti metrů, mičuda prosviščí metr nad!! 44.min křenovické Anton Špelec ostrostřelec Jaruna Gzelyk vypustí mičudu ze třiceti metrů k tyči, gološ je tam!!

Druhé poločas lépe začly domácí farby. Ovšem se fšeckým si naša defenzyva v čele se Šimym poradila, ale v 55.min již nikoli a uhodilo. Jaruna Gzelyk na polovině hřišča přišel vo mičudu a rázem se hra votočí ku naší brance. Následuje příhra před sebe, další posunutí za obranu na urvané vagon ze strany, nájezd zboka, Šimy vybíhá, brkoš z 15 metrů pošle lobánek do sítě – 3:1. 57.min dlóhatánské centr do šestnáctky, na zadní tyči Karlos Klimek v záklonu hlavó pošle mičudu půldruhýho metru nad domací svatyňu!! 65.min Bobřík na šestnáctce z votočky po zemi vypustí, o decimetry mine tyč domácí klece!! 68.min kozlík zahrává dlóhé rohové kop, na zadní tyči hópne Palec, jehož hlafson křížem plachtí k tyči přední, gološa na brankové lajně zastópí vobránce a mičudu vyhlavičkuje!! Ach jo!! Tento odražené balon ze třiceti metrů napálí Jaruna Gzelyk a o decimetry přestřelí domácí klec!! WAU!! To byl kvér!! 73.min domácí ofenzivní akce, brkoš hrne s balonem u čapy na hraně šestnáctky a nenápadným bodýlkem zaskočí z branky vysunutýho Šimyho k zadní tyči – 4:1. 85.min příhra po zemi napříč našó šestnáctkó, na zadní tyči číhající medlánecké kolík sám před gólem, kvérem po zemi trestuhodně mine svoju zadní tyč!! 90.min medlánecké nákop při zemi na stranu na urvané vagon, Šimy vybíhá vysoko z branky zmenšit střelecké úhel, první pokus Šimy ešče zneškodní!! Odražené balon se odrazí zpět k medláneckým čapám, Šimy se votočí a peláší zpět do své svatyně. Dyš je Šimy na půl cesty, brkoš z vícero jak třiceti metrů napálí milimetrové voblóček, keré se sveze po síti u zadní tyče – 5:1. WAU!! Kuuuuuuuurnik, to je trefa!! Po následné rozehrávce po inkasovaným fíku vzápětí rozhoda fókne definitivně do píščalky, čímž ukončí sobotní mač.

Medlánky só šikovné běhavé mančaft. Dycky dycinky byly. A fšecky sporty só vo pohybu. Ne že bysme se nehébali, ale někeří běháme jen z donucení do míst, kde je zrovna mičuda. Pohybu v nabídce moc nemáme. Navíc Medlánky só kruťáci, keří umí dat fíka, dost trefovali, navíc gološ Šimy další tři kuse lapl. Suma sumárum, někdy dostat výtěr je zdravý!! Za tédeň je další mač. Tentokrát fKřendě mimořádně už SOBOTA 16.00, kdy pohostíme další mančaft ze štatlu čili Svratka Brno „B“. Neseďte doma, lidi, a dondite se na hřišča mrknót či podpořit na naše borce!! Díky!!

MEDLÁNKY 5:1 (2:1) KŘENOVICE A

⚽️ 20’ Borovský

🅰️ Pauřík

🟨 Jurajda, Gzela

1️⃣1️⃣ Jurajda – Klimek, Vosmek, Rozkopal ©️, Pauřík – Kolesnáč, Gzela, Borovský, Buček – Procházka, Paleček

🔁 Střídání:

61’ Světelský – Kolesnáč

——————————————————

BOŠOVICE 6:1 (5:1) KŘENOVICE B

⚽️ 38’ Baják

1️⃣1️⃣ Tesařík – Horáček, Doležal, Kolesnáč, Osoba – Kramčík, Drápal, Lattenberg, Zemánek – Baják ©️, Fojtl

🔁 Střídání:

40′ Slezák – Kolesnáč

46′ Polesný – Zemánek

46′ Plachetka – Horáček

65′ Fuksa – Kramčík

75′ Stančík – Baják

85′ Zemánek – Drápal

——————————————————

DOROST ÚJEZD/KŘENOVICE 0:10 (0:3) KRUMVÍŘ

🟨 Krauer, Doležel, Štefl

——————————————————

HUSTOPEČE 7:0 (6:0) STARŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE/ÚJEZD

——————————————————

HUSTOPEČE 1:2 (0:0) MLADŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE/ÚJEZD

⚽️ 35’ Entler, 59’ Kropáček

——————————————————

BOHDALICE 3:1 (1:1) MLADŠÍ ŽÁCI KŘENOVICE/ÚJEZD B

⚽️ 7’ Vršecký

——————————————————

STARŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE 11:6 (6:2) ŠARATICE – KOBEŘICE

⚽️ 3x Rozkopal, 2x Chudárek T., Celnar H., 1x Celnar R., Knor, Weidinger, Pokorný

——————————————————

ZBÝŠOV 9:4 (3:4) STARŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE B

⚽️ 2x Rozkopal a Knor

——————————————————

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KŘENOVICE 16:3 (8:1) ŠARATICE – KOBEŘICE

⚽️ 5x Celnar H., 3x Celnar A., 2x Blaško a Bednář, 1x Říha Ri., Krontorád, Chudárek Š,. Chudárek T.

——————————————————

Leave a Reply