MLÁDEŽ

Shrnutí sezóny 2022/2023 – mládež

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY A, B ❤️💙

SEZÓNA 2022/2023 👍

———————————————

📝 Hodnocení sezóny od hlavních trenérů mladších přípravek Filipa Celnara a Michala Říhy:

Do jarní sezóny 2023 mladší přípravka vstoupila poprvé s dvěma týmy, A a B. Druhý tým byl založen z důvodu velkého počtu dětí, které trénujeme a musíme toto založení ohodnotit výborně. Výsledky v soutěži nebyly ledajaké, ale děti byly rády za to zápasové vytížení, které jim na podzim chybělo. Několik dětí si zkusilo hrát za A i B tým a zvýšené minuty na hřišti, měly pozitivní efekt na fotbalovém růstu všech těchto dětí.

Pozitivní efekt to mělo i na „A“ tým, kdy se na zápasy jezdilo maximálně v 9 dětech. Za celou jarní sezonu se neprohrál ani jeden zápas a vyhráli jsme naší skupinu. Kluci si hodně zlepšili kombinace a vzájemnou souhru na hřišti. I nám se s tímto týmem lépe pracovalo a vyvrcholení přišlo v domácím Křenda Cupu, který jsme po krásné hře před výborným publikem proti silnému soupeři vyhráli.


STARŠÍ PŘÍPRAVKA ❤️💙

SEZÓNA 2022/2023 👍

———————————————

📝 Hodnocení sezóny od trenéra starší přípravky Jiřího Kazdy:

Zdravím všechny fotbalové fanoušky SK Křenovice. Starší přípravka odehrála na jaře finále okresního přeboru. Hráli jsem ze srdcem i nadšením, i když v některých zápasech byl soupeř o třídu lepší. Nejlepší zápas jara jsme odehráli doma proti Otnicím, i když jsme prohráli 5:7 tak měl zápas všechno-šance, chuť bojovat o každý balón, tvrdost a emoce.

V konečném pořadí jsme se dělili o 4tý až 5tý místo společně s Vyškovem. Po ukončení OP nás čekala vytoužená závěrečná od 9.6–11.6. Byl připraven pestrý program/soutěže pro děti a dospělé.


MLADŠÍ ŽÁCI ❤️💙

SEZÓNA 2022/2023 👍

———————————————

⚽️ Nejlepší střelci:

14 branek – Daniel Kadlčík

8 branek – David Sekanina

4 branky – Tomáš Kropáček

3 branky – David Kazda, František Baják

0️⃣ Čisté konta:

2 – Tomáš Fábera

———————————————

📝 Hodnocení sezóny od trenéra mladších žáků Pavla Čáslavy:

Začátek premiérového podzimu v nové soutěži nám jednoznačně ukázal naše výkonností limity a hranice. Přechod z okresního přeboru byl velmi náročný. Rozdíly, pokud nepočítám týmy z první čtverky, byly především ve fyzické kondici, důrazu a nasazení, v čemž jsme v prvních utkáních jednoznačně na soupeře ztráceli. Tyto atributy se samozřejmě nedají získat ze dne na den, takže jsme pracovali na postupném zlepšování a ke konci sezony se nám podařilo vyhrát pár zápasů.

V zimní přípravě jsme již neponechali nic náhodě a pořádně potrénovali. Odehráli jsme velké množství přípravných zápasů a turnajů.

Na jaře jsme pak byli mnohem lépe připraveni. Kondičně jsme stíhali a byli jsme schopni potrápit i silnější soupeře z větších měst a s lepším zázemím. V některých utkáních se v naší hře pomalu začínala projevovat větší fotbalovost. I kluci si pak více věřili a v zápasech to bylo znát. Vyzdvihl bych výkony v Kyjově, v Rajhradě, v Lanžhotě, ve Šlapanicích a s Krumvířem. Naopak nepovedli se nám zápasy s Hustopečemi, v Pavlovicích a s Podlužím.

Celkově hodnotím naše účinkování v nové soutěži pozitivně. Získali jsme řadu nových zkušeností. Na každý výsledek jsme se hodně nadřeli, při ztrátě koncentrace jsme mohli klidně prohrát i s papírově slabším soupeřem a o to více jsme si pak vážili každého dobrého výsledku a výkonu. Vždyť právě porovnání s vyspělejšími soupeři nás všechny posouvají dál.

Za celou sezonu bych chtěl velice poděkovat všem hráčům, dále za spolupráci kolegům trenérům, rodičům, funkcionářům klubu a všem, kteří se podílejí na dobrém zázemí pro naše mladé fotbalisty.

Doufám, že letos se nám podaří v letní přípravě lépe a v hojnějším počtu potrénovat, k čemuž by nám měli pomoci i fotbalové Křenda kempy. Věřím, že jsme si všichni uplynulou sezonu užili a těším se opět na setkání se všemi v dalším fotbalovém ročníku.


STARŠÍ ŽÁCI ❤️💙

SEZÓNA 2022/2023 👍

———————————————

⚽️ Nejlepší střelci:

23 branek – Adam Bednář

15 branek – Patrik Slabý

9 branek – Tomáš Kramčík

8 branek – Tomáš Fojtík

5 branek – Dominik Sotolář

🟨 Žluté karty:

3 karty – Tomáš Fojtík

2 karty – Adam Bednář, Tomáš Kramčík, Patrik Slabý

0️⃣ Čisté konta:

1 – Ondřej Brunclík

———————————————

📝 Hodnocení sezóny od trenéra starších žáků Tomáše Maděry:

Po podzimní části v krajské soutěži, kdy jsme drželi páté místo, jsme šli do jarní poloviny sezóny s cílem zlepšit herní projev a vyšplhat se tabulkou do top trojky. Zimní příprava byla tvrdá a náročná, chtěli jsme hlavně zlepšit hru pod tlakem soupeře, pohyb na hřišti a soubojové chování, a to se podařilo. Hned první zápas nás čekala těžká zkouška s Bzencem/Vracovem, se kterým jsme bojovali až do posledního kola o umístění. Zápas byl velice fyzicky náročnej, ale dokázali jsme ho těsně vyhrát 2:1. Tak jako po celou sezónu i v tomhle zápase jsme těžili především z výborné týmovosti. S hráči ročníku 2008 a 2009 byla radost pracovat, na každém tréninku byl velmi dobrý počet přítomných hráčů a dobrá úroveň. Celou sezónu držel tým za jeden provaz a to bylo klíčové v některých fázích hry. Zápasy, ve kterých jsme na jaře předvedli výborný výkon, byli proti Kyjovu, Rajhradu, Kohoutovicím, Dambořicím, Krumvířu a také proti postupujícímu celku z Podluží, kdy jsme v zápase i místy byli lepším týmem, ale těsně jsme podlehli 2:3. Co považuji za ztráty nebo špatné výkony, byl určitě propadák ve Šlapanicích a nezvládnutá koncovka v Lanžhotě. Zápas jsme měli jasně pod kontrolou s pohodovým vedením 4:1, bohužel jsme v závěru ztratili koncentraci a zbytečně ztratili dva body za remízu 4:4. I to přináší fotbal.

Sezónu 2022/2023 jsme skončili se 42 body na krásném 4. místě. Byla to moje první sezóna jako hlavního trenéra a chtěl bych touhle cestou poděkovat všem klukům za výbornou atmosféru, která byla na každém tréninku i zápase. Děkuji také mému asistentovi Šimonu Jurajdovi, rodičům za pomoc s organizací či dopravou na zápasy a všem divákům, kteří nás podporovali!


DOROST ❤️💙

SEZÓNA 2022/2023 👍

———————————————

⚽️ Nejlepší střelci:

20 branek – Václav Kroutil

17 branek – Stanislav Polouček

10 branek – Dušan Slabyhoudek, Jan Cenek

4 branky – Josef Kolesnáč

🟨 Nejvíce žlutých karet:

7 karet – Stanislav Polouček

6 karet – Vojtěch Krauer

4 karty – Ondřej Menert

3 karty – Adam Šimeček

🟥 Červené karty:

1 – Jan Cenek, Stanislav Polouček, Dominik Kliment

0️⃣ Čisté konta:

4 – Jakub Jegla

———————————————

📝 Hodnocení sezóny od trenéra dorostu Tomáše Tesaříka:

Po vcelku vydařeném podzimu nás čekala zimní příprava. Zimní příprava byla náročná a snažili jsme se hlavně zapracovat na rozehrávce a celkově na kombinaci. Výsledky v přípravě byly dobré a kluci hráli pěkný kombinační fotbal. Bohužel co se nám dařilo v přípravě, tak se do sezony nepodařilo přenést. Kluci na hřišti makali, nechávali tam vše, ale zkrátka se nám nedařilo vůbec nic. Výsledky nebyly nejlepší, ale zápas od zápasu se naše výkonost zvedala a na závěr se podařilo uhrát i nějaké body. Poslední tři zápasy se uhrálo hezkých 7 bodů a sezóna se podařila uzavřít dobře. Na závěr bych chtěl poděkovat klukům za odmakané jaro a dobrou tréninkovou účast a rodičům s pomocí dopravy na zápasy. Sezónu jsme zakončili na 6. místě se ziskem 32 bodů a přes větší očekávání jsem ve své první sezoně u dorostu s umístěním vcelku spokojený.

Leave a Reply