A TÝM

A TÝM POPRVÉ V SEZÓNĚ POZNAL CHUŤ PORÁŽKY A PROHRÁL NA PŮDĚ ROUSÍNOVU 3:2..

ROUSÍNOV B 3:2 (2:2) KŘENOVICE A

⚽️ 13´ Borovský, 28´ Hausner

🟨 67´ Jurajda

1️⃣1️⃣ Žák – Jochman, Klimek, Chaloupka, Večeřa – Buček, Jurajda, Gzela, Hausner – Borovský, Rozkopal ©️

🔁Střídání:

34. min Kübl – Borovský

84. min Lattenberg – Hausner

     O uplynulým vékendu konečně skončil fotbalové zimní spánek, a tak v nedělu naši kuci natěšeně vyrazili hájit svoju sezónní neporazitelnost (dosavadní zápasová bilance 12-1-0) do Rósynova na tamní benfiku.

     Křenda začla aktivně, první minuty utkání se odehrály kupodivu dost na domácí polovině hřišča. 6.min Tomino Jochman vezme za postranní lajnó mičudu a svoje autový vhazování parádním švihem posílá do hooooodně nebezpečného prostoru, až na malé vápno!! Stačí na přední tyči v guči dva odraze a balon proskáče před Bobříka, ten z blízka ve středu za malým čtvercem dlóbne na dlóhó čapu mičudu k zadní tyči, ale mičudu nepropasíruje skrz dva clonící obránce!! Škoda, zajímavá příležitost. 8.min domácí snad poprvé na naší polovině hřišča. Brkoš zakrótí svůj rohové kop do klece, gološ Lukša na první tyči na pohodu boxuje. 15.min Tomino Jochman si opět veme do svých ruk balon, švih jako kráva, dlóhé autik letí do šestnáctky. Domácí plejeři sice snášející se mičudu odrazí, takové balon si nande v šestnáctce Bobřík, jenž ze 13 metrů polovysokým kvérem uklidí balon křížem k zadní tyči – 0:1. 17.min domácí rychlé kontr, na jehož koncu je přízemní kvér, ovšem z velkého ne-li skorem nulovýho úhla. Lukša nemá hlad, aby si někam zaskočil na párek, naopak soustředí se na hru a mičudu skryje ve své náruči. Taková malá dom!! 20.min domácí kolík opět zakrótí svůj rohové kop do naší kase, gološ Lukša boxuje jen před sebe, další brkoš z pěti metrů naštěstí napálí obražené balon, ale hradbu těl před sebó až do sítě neprostřelí!! Uf!! 22.min domácí barvy se ženó za vyrovnáním. Nájezd zboka, kvér zpacifikuje vyběhnuvší gološ Lukša!! 24.min Lukša obřím hópancem vyškrábne kvér ze šestnáctky, balon odpadne na stranu, odkaď ho domácí brkoš pohotovo napálí do brankové konstrukce naší svatyně. Balon se od břevna odrazí na druhó stranu, kde číhá domácí fík a uklidí balon do sítě!! Pomezní zvedá praporek na znamení ofsajdu. Domácí branka tak neplatí!! 26.min další domácí nájezd zboka, vyběhnuvší Lukša svým zákrokem podrží Křendu!! Ale Křenda si koleduje. 28.min kolikáté již neska nájezd ze strany, tentokrát brkoš obstřelí Lukše k zadní tyči – 1:1. Jak jednoduchý!! 30.min hned za dvě minuty si Křenda bere své vedení zpět!! Agilní Bobřík frnkne po straně, pošle centr do šestnáctky, vybíhající gološ vysoké balon jednó rukó vyboxuje jen před sebe na čapu Jury Hausyka, keré nekompromisně propálí balon do sítě – 1:2. Ve 34.min ze hřišča odkulhal Bobřík. 34.min domácí kontr, prostrčení obranó, balon lapne fík nabíhající ze strany a po zemi obstřelí Lukše. Naštěstí se fóká další offside. 38.min další domácí slibná příležitost. Kolík napálí z osmi metrů odpadló mičudu, půldruhýho metru nad!! 41.min od postranní lajny se prodírá domácí štírek, na boční hranici šestnáctky klika přes Šimiho Jurajdy a štírek přes Šimiho čapu padá, fóká se tak penda. Tu si postaví rósynovské plejer a polovysoko doprostřed srovnává skóre utkání – 2:2. Padající Lukša sice plachtí při pendě na stranu, ale nechybělo mnoho a čapó mičudu vykopl, což se ale nepodařilo. A tak se do kabin na přestávku odchází za rovnovážného stavu 2:2.

Buď druhé poločas začal lážo plážo, anebo jsem nedával pozor. První gólofku jsem si do notýsku poznačil až v 59.min, kdy domácí přízemní kvér ze dvaceti metrů, usměrní na malém vápně útočník, mičuda míjí o decimetry našu kasu!! 71.min Křenda nezachytila včas chybičku Káje Klimka uprostřed hřišča, rychlé nabití na stranu a pohotové kvér ze dvaceti metrů, horem doplachtí k přední tyči – 3:2. 72.min gološ Lukša se vyznamená. Néprva vyrazí slibné domácí kvér ze dvaceti metrů, a poté aj dorážku zpacifikuje do svých ruk. Hezkýýý Luky!! 73.min dyš si dva naši borci dávali navzájem přednost, třetí se směje!! Aneb přilítl brkoš, zobl balon a ze strany najížďá. Gološ Lukša vybíhá, ovšem zakončení letí vysoko nad!! 90.+ 2 v nastavení, kdy se již hrá vabank, Jaruna Gzela cpe mičudu do vápna, odražené balon do strany vrací svým kvérem Čeřka. Jeho kvér z osmi metrů jen orazítkuje horní tyč domácí svatyně!! Strašná škoda!! Křenda tak mohla pozdním gólem srovnat s domácími krok!! Což se nepovedlo. Křenda tak neuhájila svoju kytičku a poprva v sezoně prohrála!! Vona porážka je někdy zdravá, a tak již dnes se na naše kluky třepu, co předvedó za téden. Příšča vyrazijó taktéž nedaleko, hrát se bude o body v „Křížku“. Hejááá Křenda!!

Leave a Reply