A TÝM, B TÝM

A TÝM V DOBŘE ROZEHRANÉM ZÁPASE ZNOVA TĚSNĚ PROHRÁL.. B TÝM NEZVLÁDL PŘESPOLNÍ DERBY A TAKÉ PROHRÁL..

KŘIŽANOVICE 4:3 (1:2) KŘENOVICE A

⚽️ 18´ a 49´ Chaloupka, 45´Gzela

🅰️ Jochman, Chaloupka, Večeřa

🟨 65´ Jurajda, 70´ Večeřa

1️⃣1️⃣ Žák – Buček, Klimek, Vosmek, Jochman – Chaloupka, Jurajda, Gzela, Večeřa – Kübl, Rozkopal ©️

🔁Střídání:

52. min M. Andrysík – Rozkopal

83. min V. Krauer – Buček

Druhé fotbalové vékend ve výkonnostním fotbale a ani napodruhé (po snovém podzimu se zápasovó bilancó 12-1-0) Křenda neboduje. V nedělu vyjela ke špílu na hřišča posledního mančaftu tabulky, a sice do „Křížku“. Do utkání Křenda vstupovala bez Petra Borovskýho ml., jenž se minulé téden zranil v prvním jarním střetnutí. Zlomená kůstka v nártu. Všichni přejeme Peťovi brzké uzdravení.

První čtvrthodinka utkání mi utekla, ale „pré jsem vo nic nepřišel“ co se týče dění na place. Sotva jsem se k hrací ploše usadil, abych mač začal sledovati, ihned jsem tahal notýsek. 17.min prostrčení balonu do domácí šestnáctky a v ní v náběhu utržené vagon v podobě Fildy Chalópky, jenž nekompromisně propálil vybíhajícího gološa – 0:1. 24.min nebezpečí na druhé straně. Domácí plejer kvéruje ze strany, devět metrů vod góla, balon končí na boční síti!! Nutno dodat, že gološ Lukša mičudu stínoval. 37.min Filda Chalópka opět v akci, kdy si nande v šestnáctce odražené balon, střihne levandulkó, o decimetry míjí delší tyč!! 42.min rohové kop domácích doletí na zadní tyč, kde pohotově hlavó trkne úplně zapomenuté kolík, hlafson míří pod vingl – 1:1. 45.min Filda Chalópka udrží na hrací ploše téměř ztracené balon, keré u rohovýho praporka Filďas dobíhá, posléze umyje svýho strážce a stahuje se s balonem na šestnáctku do středu hřišča do palebné pozice, kam – kde se vzal tu se vzal – přiřítil se Jaruna Gzela, keré ze 18 metrů napálí Fildem vedenó mičudu a nádherně trefeným kvérem vyžene pavóky ze zadního vinglu – 1:2. Neskutečná paráda!! Sice Jaruna troška hladně Fildovi balon ukopl, ale dyš mičuda skočí v gólu, tak musí byt šecko hladónství zapomenuto. Do kabin tak Křenda odchází s čerstvě urvaným vedením v zápase.

Po návratu na hrací plochu Křenda bleskovo navyšuje své vedení v zápase. Píše se 49.min Filda Chalópka neví na šestnáctce co s balonem, a jedno fotbalové pravidlo říká, že dyš nevíš, vystřel. Filda pravidlo vyslyší a mičuda po kvéru po zemi končí u tyče, kam domácí gološ plachtí marně – 1:3. V 52.min si o vystřídání ukazuje Zbyňa Rozkopal a do hry naskakuje novic v křenofským dresu pro jarní část sezony. Vysoké dvacetileté brkoš ze Vin.Šumic, keré se po roce nečinnosti vrací k fotbalu. 59.min křenovické fantóm, všudybyl a šykula Filda Chalópka na straně si prostrčí mičudu svým strážcem, ze strany najíždí na domácí klec, z deseti metrů napřahne do gološa, keré jen vyrazí před sebe, dobíhající Jaruna Gzela kósylinek za malým čtvercem vysoko přestřelí ve stopro tutofce domácí svatyňu!! Poté se zas jednó připomene to stupidní pravidlo NEDÁŠ – DOSTANEŠ. 60.min domácí vedó protiútok, vysoké balon do šestnáctky. Velmi ramenaté domácí útočník přetlačí voba naše stopery a ze šesti metrů pálí nahoru nad Lukše, balon z bezprostřední blízkosti lízne břevno a končí v síti – 2:3. 68.min Křenda předvede zabijácké kontr, kerýmu chybělo strašně maliličko. Stoperův odkop si na polovině hřišča stahne ze vzduchu Mara Kyblík, uvolní se, zvedá hlavu, na straně pádí utržené vagon Šimy Jurajda, ten z první posílá mičudu po zemi zpátky na střed, kde z 20 metrů sám před gólem lobuje Jaruna Gzela, vybíhající gološ překonán, blíží se nevyhnutelné, balon skáče do prázdné klece, zvedám ruky, ovšem z brankové čáry akrobaticky vykopává mičudu vracející se obránce!! Ho-va-do!! Strašná škoda!! 70.min přichází deja vu aneb již jednó viděné to debilní pravidlo NEDÁŠ – DOSTANEŠ. Napodruhé v jednom zápase, neskutečná věc!! Balon letí na hranicu naší šestnáctky, kde probíhá litý boj o míč, mičuda proskáče za obranu a najednó domácí

brkoš v tutofce napřahuje, Čeřka tahá za záchrannó brzdu a stahne kořeňa za dres. Nedá se svítit, tutová penda. Tu si postaví domácí plejer a nechytatelně ju posílá nahoru k tyči – 3:3. Domácím po smazání dvóbrankovýho manka rázem narostó křídla, my naopak na bodu mrazu. Za dalších pět minut hry je výsledkové obrat opravdu dokonán a domácí tak dó poprva v zápase (a vlastně i naposledy) do vedení. 75.min dlóhé domácí aut skáče v načí šestnáctce tak dlóho, až jej kolík nabuří k tyči – 4:3. Křenda sice neskládá zbraně a hrne za vyrovnáním, ale je to spíš křeč!! 82.min nebezpečně z pětadvaceti napřahne Anton špelec ostrostřelec Jaruna Gzela, mírně zboka, mičuda před gološem skočí, ale končí metr za zadní tyčkó!! Vůbec zanedlóho definitivně končí celé mač posledním hvizdem rozhody. Nezbévá nám tak nic jinýho než před domácím „Křížkem“ sklonit svůj širáček za jejich heroické výkon, famózní výsledkové obrat!! Zvednót hlavy a naštelovat se na příšča, kdy hráme poprva na jaře doma v Křendě. Dojedó Komořany.

________________________________________________________________________________________________________________

B TÝM ODEHRÁL VELICE VYROVNANOU PARTII VE VÁŽANECH, ALE NAKONEC ODEŠEL BEZ BODU..👎

📝Komentář zápasu B týmu od hrajícího trenéra Lukáše Obhlídala:

,,Zápas jsme začali solidně, měli jsme dobrých třicet minut, ale bohužel bez branky, pouze Palec trefil břevno. Totální zmatek a nedisciplinovanost v závěru půlky znamenaly tři branky a ztrátu zápasu. V druhé půlce jsme se přesvědčili, že hra se třemi streďáky nám svědčí daleko víc. Bohužel alespoň k zisku bodu jsme to už nedotáhli. Musíme to odčinit příštím zápasem doma s Nížkovicemi.“

VÁŽANY NAD LITAVOU 4:3 (3:0) KŘENOVICE B

⚽️ 52´ Hausner, 56´ Procházka, 89´ Doležal

🅰️ Obhlídal, Paleček

🟨 66´ Baják

1️⃣1️⃣ Procházka©️ – Svoboda, Doležal, Borovský, Havelka – Obhlídal, Lattenberg, Baják, Hausner – Paleček, Procházka

🔁Střídání:

75. min Kolesnáč ml. – Havelka

Leave a Reply