HOŠTICE-HEROLTICE 1:3 (0:2) KŘENOVICE 🅰️

1️⃣1️⃣ Žák – Jochman, Vosmek, Rozkopal ©️, Pauřík – Buček, Jurajda, Gzela, Večeřa – Andrysík, Chaloupka

🔁Střídání:

15´ Kübl – Jurajda

65´ Krauer – Buček

75´ Klimek – Andrysík

85´ Andrysík – Kübl

📝 Hodnocení zápasu od trenéra Petra Mokrého:

,,První poločas se hrál pod naší taktovkou. Soupeře jsme nepouštěli do žádných šanci a sami jsme dali dvě krásné branky, dvakrát trefili tyč a ještě dvě gólovky neproměnili. Krátce po začátku druhé půle jsme navýšili naše vedení na 0:3 a v zápase nebylo co řešit. Škoda jen posledních 20ti minut, kdy jsme přestali držet balon, zbytečně faulovali a soupeř nás lehce zatlačil. Inkasovaná branka z penalty v posledních vteřinách zápasu se dá označit jako zbytečná. Nepochopitelný byl také incident ke konci zápasu, kdy domácí fanoušek napadnul našeho kapitána, který si v návalu emocí nenechal nic líbit. Doufám, že disciplinární komise přihlédne při vynášení trestu k tomu, kdo incident způsobil a trochu ochrání hráče, který toho má ke konci zápasu emocionálně dost a úplně nekontroluje své chování.“

HERŠPICE 0:3 (0:1) KŘENOVICE 🅱️

⚽️ 52´ a 69´ Procházka, 25´ Paleček

🅰️ 2x Obhlídal, Procházka

1️⃣1️⃣ Procházka ©️ – Havelka, Doležal, Borovský, Drápal – Horáček, Lattenberg, Obhlídal, Hausner – Paleček, Procházka

🔁Střídání:

45′ Kolesnáč ml. – Drápal

80′ Toman – Horáček

85′ Stančík – Paleček

📝 Hodnocení zápasu od hrajícího trenéra Lukáše Obhlídala:

,,Zasloužená výhra na neoblíbeném venkovním hřišti v Heršpicích. Benfika předvedla výborný týmový výkon. Jednoduchá hra vzadu a velký počet vytvořených šancí vepředu. Makali jsme poctivě celý zápas a přineslo to tři důležité body. Velká pochvala mladému Pepovi za výkon v druhé půlce. Snad se nám podaří doma navázat na tento zápas a potvrdíme venkovní výhru.“