A TÝM, B TÝM

ÁČKO PŘEDVEDLO VÝBORNÝ TÝMOVÝ VÝKON A PORAZILO JARNÍ PŘEKVAPENÍ Z PUSTIMĚŘE!

ÁČKO PŘEDVEDLO VÝBORNÝ TÝMOVÝ VÝKOP A ZASLOUŽENĚ VÍTĚZÍ NA HŘIŠTI PUSTIMĚŘE 3:1! 💪📈

❗️ Premiéru v základní sestavě si odbil sedmnáctiletý Pepa Kolesnáč, který navíc vstřelil v nastavení zápasu branku – gratulujeme. ✨⚽️

❗️ Po zranění se nám vrátil Borovský Petr, odehrál 60. minut a hned vstřelil branku. 🤩⚽️

❗️ Po více jak půl roce si po zranění zahrál za A tým 20. minut i Tomáš Světelský.💪

❗️Asi ve 25.minutě si po pádu na zábradlí zlomil prst na ruce Mara Kübl, i přesto odehrál celé utkání a byl v něm klíčovou postavou.👀

❗️ Na další zápas se nám vrací z nejrůznějších důvodů absentující Andrysík, Vosmek, Pauřík, Rozkopal a Dřínovský. 👍

PUSTIMĚŘ 1:3 (1:0) KŘENOVICE A

⚽️ 60´ Borovský, 69´ Procházka, 95´ Kolesnáč

🅰️ 3x Kübl

🟨 Kübl, Jurajda, Klimek

1️⃣1️⃣ Žák – Jochman, Klimek ©️, Chaloupka, Večeřa – Buček, Gzela, Jurajda, Kolesnáč – Procházka, Kübl

🔄Střídání:

31. min P. Borovský ml. – J. Kolesnáč ml.

72. min T. Světelský – Buček

90+2 min J. Kolesnáč ml. – P. Borovský ml.

📝 Hodnocení zápasu od trenéra Petra Mokrého:

,,Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, kdy jsme hned ve 2. minutě inkasovali po rohovém kopu. Na půdě velice kvalitní Pustiměře, to nebyl příliš příjemný start. Kluci ale zareagovali neskutečně a od 10. minuty jsme začali soupeře doslova ždímat. Tlak byl místy drtivý, ale branku se poločasu vsítit nepodařilo. Soupeř hrozil zejména po našich chybách, ale o to nebezpečněji. Neskutečně nás ale podržel Lukyn v bráně. Druhý poločas byl o dobývání domácí brány a to se také povedlo. Tým ukázal charakter a velice náročné utkání se podařilo otočit. Naše góly vstřelili Borovský, Procházka a mladíček Kolesnáč.“

📝 Report od Tomáše Rozkopala

O uplakaným nedělním odpo Křenda vyjela až za Vyškec na krásné pažit do Pustiměřa. „Pust“ zažívá jarní obrození, kdy se úspěšně hrabe ze sestupového pásma!! Z šesti špílů na jaře 4 vyhrál + 2 plichty. A tak se na tamní trefson jelo s veeeeelkým respektem.

2.min hned po rozehrávce vlítli domácí do naší šestnáctky a po úvodních patnácti vteřinách vybojovali rohové kop. Další třičtvrtě minutu se hledal/podával balon. A po návratu mičudy do hry aneb stříleným polovysokým rohu na přední tyči na rohu malýho vyhópne domácí brkoš a čapó usměrní mičudu k zadní tyči – 1:0. Nic se neděje!! Jsme teprva na začátku. 3.min Jaruně Gzelovi v šestnáctce lákavo hópne balon, a tak jej skusí podebrat, směr domácí kasa. Mičuda prosviščí dva metry za zadní tyčkó. 8.min již má porádnó gólofku aj Křenda. Balon ze strany doskáče až na malé vápno, kde osamocené Bučíno má fíka na čapě. Bučíno svoju tutofku pošle pod víko, ale jen do míst gološa, keré vytěsní mičudu nad svoju klec!! Ve 13.min Jaruna Gzela vypustí z hranice šestnáctky, těsně vedle domácí klece!! 17.min Karlos Klimek vyváží mičudu, ale nechá se o míč ve své moci obrat a rázem domácí hrnó v přečíslení na našu kasu, kvér po zemi ze 14 metrů praskne do přední tyče a následně si mičudu posbírá gološ Lukša!! Uf!! 21.min nákop do šestnáctky obránce nešikovně svým odkopem pošle jen nad sebe do výše, balon se snáší, Mara Kyblík, vosum metrů vod góla, má parádní příležitost ne-li fíka na čapě, ale Mara snášející se mičudu úplně mine!! Taková škoda!! Nevadí, hrneme dál!! Křenda je lepší, Křenda hrne dál. Fšak vono to přijde! 25.min Bučíno povodí svýho chlapa a posílá střílenó příhru před góla. Na přední tyči na rohu malýho vápna zpracuje mičudu Kyblík a z votočky po zemi vypustí, tutofka vyžehlí trafson a končí za zadní tyčkó!! Ach jo!! Kdy uš?? 38.min po zhojení zlomené kůstky v nártu v prvním jarním špílu se navrací do hry Bobřík, keré z levé strany posílá po zemi balon na pendu, kde tísněné kozlík /Lukáš Procházka/ podrží balon a pučí jej do lepší napravo Bučínovi, keré stojí sám před gólem. Ondrovu pumelicu z deseti metrů gološ vyráží!! Já chcu fíka!! 40.min Jaruna Gzela si před vápnem narazí mičudu s Kyblíkem, jenž mu balon oblóčkem vrací na malé vápno. Jaruna z votočky po zemi užuž posílá balon do sítě, ale famózní domácí gološ nás opět potrápí svým zákrokem, dyš mičudu vykopne do pryč!! 42.min hra se překlopí na našu polovinu a tentokrát náš gološ Lukša se nenechá zahanbit uměním domácího gološa a směle kontruje, dyš svýma dvěma zákrokama v rychlém sledu podrží křenofský akcie!! Néprva Lukša parádně lapne domácího nájezdníka, aby poté vzápětí Lukša předvede ešče lepčí zákrok proti tutové dorážce!! Bravo, Luky!! Díky, Ti kluku!! Do konca první půle již žádné vzrůšo nepřinde.

50.min rychlá pobídka po zemi před góla, skluzující Bučíno mičudu jen polézá. 60.min Tomino Jochy na polovině hřišča svým dlóhým hlafsonem vysune do úniku Kyblíka jenž zatahne mičudu až k brankové čáře. Následně Mara pod sebe, kdy po zemi hledá na rohu malýho Bobříka, jenž balon čapó uklízí k zadní tyči – 1:1. Konečně!! 63.min kozlík si navede balon a z vosumnácti metrů vypustí svó jedofku. Půl metr nad domácí svatyňó!! 64.min Jaruna Gzela napřáhne ze dvaceti metrů, po zemi k přední tyči!! Těsně vedle!! 69.min Mara Kyblík vysune po boční straně šestnáctky do vápna kozlíka, jenž dvóma zasekávačkama a vůbec svým ladným pohybem povodí svýho strážca, následně si ze strany kozlík balon navede do střelecké a ze 14 metrů přízemním kvérem k zadní tyči urve Křendě vedení – 1:2. 80.min Křenda zahrává rohové kop, na přední tyči do vzduchu zavěsí kozlík, jehož hlafson proletí půlmetr nad zadním vinglem!! Wau!! 81.min zlobidlo kozlík (z pohledu Pustiměřáků) opět v akci, kdy si v šestnáctce navede balon ke kvéru, gološa po zemi překoná, ale na brankové čáře tentokrát svýho gološa zastópí obránce a vykopne mičudu mířící do sítě!! 85.min Čeřka se opře do balonu, třicet metů vod góla. Mičuda končí dva metry za zadní tyčkó. 86.min gólofka na druhé straně!! Pobídka do šestnáctky, ale domácí brkoš proběhne na malém vápně odraženó mičudu a balon na nasáklým pažitu tak vůbec netrefí, čímž odmítl srovnat stav utkání!! 90.min +6 v nastavení dramatické koncovky utkání kozlík vysune na nájezdu Kyblíka, jehož nájezd domácí gološ jen vyráží, první dorážka je obráncem ešče zblokována, poté si odražené balon šestnáctce nande ze strany přibíhající Koleso, keré mazácky uklidí balon do sítě tak, aby jej nikdo neztečoval – 1:3. Tady se snad píše historyja!! Koleso ve svéch sedmnácti letech urve první gól v mužské kategorii!! Vivat Kolísko!!

Suma sumárum!! Hřeje vědomí, že Křenda byla na place lepčí než domácí, a tak zaslóženě urvala v zaplakaném Pustu tři body, jež si do Křendy odváží!! Kuci hráli fakt dobře!! Já se naparuju jako páv!! A jistě nésu sám!! Pokračování za tédeň, kdy v nedělu 16.30 máme doma „Švábky“.

—————————————————————

B TÝM SI PO DOBŘE ROZEHRANÉ PRVNÍ PŮLCE ODVÁŽÍ Z BOŠOVIC JEDEN BOD ZA REMÍZU 3:3..👏

BOŠOVICE 3:3 (1:3) KŘENOVICE B

⚽️ 7´ Paleček, 17´ Obhlídal, 45´ Hausner

🅰️ Paleček, Procházka

🟨 Hausner, Paleček, Kovač

1️⃣1️⃣ Procházka ©️ – Havelka, Doležal, Slezák, Buček – Horáček, Lattenberg, Obhlídal, Hausner – Paleček, Procházka

🔄 Střídání: Kolesnáč, Kovač, Toman

📝 Hodnocení zápasu od hrajícího trenéra Lukáše Obhlídala:

,,V Bošovicích se nikdy body nezískávaly snadno, o to víc mrzí prohospodařený náskok z první půlky. Mohli jsme v první půlce vstřelit více branek, protože domácím se vůbec nedařilo. Gól jsme jim také víceméně darovali. V druhé polovině jsme přestali běhat a hrát aktivně. Domácí hru zjednodušili a zatlačili nás na naší polovinu. Bohužel jsme vedení neudrželi. Bylo to spíš ale o našem přístupu než o nějakém skvělém výkonu domácích.“