A TÝM, B TÝM

ÁČKO ZVLÁDLO DUEL S POSLEDNÍMI VÍCEMILICEMI, BÉČKO NESTAČILO NA JEDNOHO Z FAVORITŮ NA POSTUP.

ÁČKO ZVLÁDLO DUEL S POSLEDNÍMI VÍCEMILICEMI A V TABULCE ODSKOČILI OTNICÍM NA ROZDÍL ČTYŘ BODŮ! 💪📈

KŘENOVICE A 3:1 (2:1) VÍCEMILICE

⚽️ 27´ a 37´ Procházka, 68´ Gzela

🅰️ 3x Kübl

1️⃣1️⃣ Žák – Jochman, Dřínovský, Klimek ©️, Lattenberg – Chaloupka, Gzela, Jurajda, Večeřa – Procházka, Kübl

🔄Střídání:

46. min Buček – Lattenberg

86. min Kolesnáč ml. – Jurajda

88. min Tesařík – Chaloupka

📝 Hodnocení zápasu od trenéra Petra Mokrého:

,,Zápas s posledními Vícemilicemi jsme měli pevně pod kontrolou. Z koncetrace jsme vypadli pouze na posledních 10 minut prvního poločasu, kdy jsme si nechali dát nepochopitelně lacinou branku, místo aby jsme odskočili na rozdíl tří branek. Ale to je naše bolest v podstatě celé jaro. Prim hráli zejména Mara Kübl s Lukynem Procházkou. Těší mě druhý poločas, kdy jsme udělali nějaké změny a kluci pokyny do puntíku splnili. Škoda jen, že jsme nedali více branek, šance na to byly.“

Report od Toma Rozkopala:

Fotbalové jaro v Křendě se po sedmým jarním špílu přehóplo do své druhé poloviny. Ve svým sedmým maču Křenda pohostila poslední tým tabulky z „Vícánek“. Klasicky vošemetné mač prvního s posledním.

Utkání začlo vopatrně. 9.min Křenda zahrává rohové kop, keré přeletí na zadní tyč, hlavó vratka před góla do nebezpečnýho prostoru, nasléduje nepřehledná trma-vrma na brankové lajně, čapy fšeckéch lítajó hore, ale trefit mičudu je problém jako hrom, až nakonec obránce ukopne balon do chandže. Akce pokračuje, Mara Kyblík pošle dlóhé centr, keré jen praskne do zadní tyče!! 20.min centr přiletí do naší šestnáctky, brkoš pošle svůj hlafson hooooodně vedle. Zanedlóho vícánské plejer pošle svůj kvér ze zajímavé pozice hodně vysoko!! 27.min Filďas Chaloupka se urve na své lajně, následně střílená příhra před góla gološovi vypadne z náruče, balon si nande na malém vápně kozlík /Lukáš Procházka/, keré z votočky po zemi uklidí balon do sítě – 1:0. 38.min za nákopem nastartuje svého mopeda Mara Kyblík, potahne mičudu až k brankové lajně, Marova střílená příhra na zadní tyč, kde ze tří metrů uklízí do sítě přibíhající kozlík – 2:0. 42.min konečně porádný zakončení aj na druhé straně hřišča. Po zemi příhra ze strany na hranicu šestnáctky, kolík po zemi vypustí k tyči, Lukša se složí jak šraňky a mičudu skryje do svéch rukavek!! 45.min hosté majó trestňák z rohu velkýho vápna, ten Křenda odrazí jen za velké vápno, vodkaď kolík z první trefí báječně pod vingl k zadní tyči – 2:1. Krásná trefa!! Bravissimo!! Vopatrná a vyrovnaná první půle je tak u konca.

48.min kozlík útočí na hetrika, krapet za malým čtvercem si nande balon a vypustí ku gólu, ale mičuda jen polézá svrchu břevno!! 50.min Šimy Jurajda se na hranici šestnáctky votočí s balonem, mičuda prosviščí metr vedle bližší tyče!!52.min Filďas Chaloupka ze strany pošle střílenó polovysokó pobídku před góla, přibíhající Kyblík netrefí mičudu ideálně, dyš se balon jen vznese do výše a dopadne k obráncovém čapám. 68.min Jaruna Gzela valí s balonem u čapy. Před šestnáctkó si narazí balon s Kyblíkem a rázem je Jaruna sám před gološem, Jaruna střílí, gološ svým zákrokem sice mičudu zblokuje, ale i tak se mičuda došórá k zadní tyči – 3:1. 72.min brkoš z „Vícánek“ si v šestnáctce se spoluhráčem narazí a posléze z roha malýho vápna bodýlkem skusí na Lukšovu kasu. Balon se otře o bližší tyč a vyžehlí boční síť! 84.min Lukša dlóhým vékopem hledá Mary Kyblíka, balon velikánsky dvakrát skočí, Mara se přetlačuje s vobóma stoperama. Kupodivu se Mara protlačil k balonu a z deseti metrů zakončuje. V tutové šanci pošle svůj kvér o decimetry nad hostující kasu!! 87.min Mara Kyblík vyšle z 12 metrů nadéchané lobánek, jenž skončí na spojnici břevna a tyče!! 88.min hostující plejer se prokličkuje ke kvéru, jenž o metr mine zadní tyč!! 90.min Anton špelec ostrostřelec Jaruna Gzela napřáhne z vosumnácti metrů, mičuda lízne vo obránca a končí metr vedle delší tyče!! 90.min +1 v nastavení opět bombarďák Jaruna v akci, mičuda prosviščí půldruhýho metra za zadní tyčkó!! Druhé polčas Křenda byla lepším týmem na place. Tudíž povinné viktor je i zaslóžené. A za tédeň další mač, kdy Křenda vyrazí do „Pustu“, kde prožívajó báječný jaro s bilancó 4 výhry, dvě remisky a 0 proher. V nedělu 16.30 na viděnó, slyšenó v Pustiměřu. Gou gou Křenda!!

—————————————————————

B TÝM NESTAČIL NA FAVORIZOVANÝ SLAVÍKOVICE A PROHRÁL 0:3.. 👎

KŘENOVICE B 0:3 (0:1) SLAVÍKOVICE

🟨 Borovský, Obhlídal

1️⃣1️⃣ Procházka ©️ – Havelka, Borovský, Doležal, Drápal – Horáček, Lattenberg, Obhlídal, Paleček – Baják, Procházka

🔄 Střídání: Slezák, Kolesnáč, Hrouz, Stančík, Toman

Leave a Reply