A TÝM - 15. KOLO

PRVNÍ JARNÍ ZÁPAS TĚSNĚ NEVYŠEL, Z CETKOVIC ODJÍŽDÍME BEZ BODU..

VYROVNANÝ ZÁPAS ROZHODLI DOMÁCÍ GÓLEM V POSLEDNÍ MINUTĚ UTKÁNÍ. V ZÁPASE BYLO K VIDĚNÍ SEDM BRANEK A TŘI PENALTY! ⚽️

—————————————————————————————————————————————

📝V prvním mistrovském utkání jsme se utkali na půdě Cetkovic, s nováčkem I.B. třídy. Úvodní minuty zápasu ukázaly, že utkání bude dost soubojový a vyrovnaný. Domácí šli v 10. minutě do vedení, kdy proměnili pokutový kop. 1:0 Vedení netrvalo dlouho. Pár metrů před pokutovým územím byl faulován Mara Kübl, přímý kop si vzal Šimon Jurajda, který brankáře překvapil střelou na přední tyč a vyrovnal skóre na 1:1. Jednalo se o první jarní kolo, takže zápas nabídl dost nepřesností a časté nakopávané míče. Ve 41. minutě jsme se dostali do vedení. Mara Kübl si pohrál s míčem, poté vyslal přihrávkou do běhu Šimona Jurajdy, který nacentroval přesný centr na Petra Borovského a ten přízemní tvrdou střelou uklidil míč do sítě! 1:2 Cíl do druhé půlky byl jasný. Pokračovat ve hře, kterou jsme se dnes chtěli prezentovat a udržet vedení! Během sedmi minut, ale Cetkovice zápas otočili… Nejprve po naší chybě v obranně lehce uklidil do brány Dokoupil a poté Roman Fuksa jasně fauloval na hranici vápna, a domácí tak kopaly další penaltu. Stejně jako u první vystihl směr náš nový brankář David Sova, ale nedokázal míč vytěsnit, a tak se stav utkání otočil. 3:2 V 73. minutě bylo srovnáno! Honza Večeřa byl faulován brankářem, penaltu si vzal Petr Borovský, který proměnil. 3:3 Vypadalo to, že si z Cetkovic odvezeme bod, ale bohužel. Rohový kop domácích našel hráče zhruba na penaltě, a ten nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Na jedné straně výbuch radosti, na té druhé velké zklamání. Cetkovice 4:3 Křenovice.

CETKOVICE 4:3 (1:2) KŘENOVICE A

⚽️ 14´ Jurajda, 41´ Borovský, 73´ Borovský (p.),

🟨 Klimek, Jurajda

1️⃣1️⃣ Sova🧤– Jochman, Vosmek, Klimek©️, Pauřík – Fuksa, Gzela, Borovský, Jurajda – Chaloupka, Kübl

🔁 Střídání:

67’ Kramčík – Fuksa

67’ Večeřa – Jurajda

74’ Fojtík – Chaloupka